Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
motoryzacja
16.10.2008 09:57

Kobieta kierowcą roku

Wygrała Jolanta Iwanicka, kierownik Działu Organizacji Projektów w Beck & Pollitzer Polska z Sosnowca.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pierwszy finał programu defefensywnikierowcy.pl
*Kierowcą Roku 2008 programu na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego www.defensywnikierowcy.pl - Bezpieczne Auto Firmowe została Jolanta Iwanicka, kierownik Działu Organizacji Projektów w Beck & Pollitzer Polska z Sosnowca. *
Program www.defensywnikierowcy.pl - Bezpieczne Auto Firmowe rozpoczął się w maju br. Codziennie biorą w nim udział setki internautów.


*Jak został wyłoniony Kierowca Roku 2008? *

Ośmiu finalistów I edycji programu, którzy ukończyli kurs e-learningowy i wzięli udział w konkursie, zakwalifikowało się do ścisłego finału. W Toruniu, 7 października br., finałowa ósemka walczyła o nagrodę główną. Umiejętności każdego finalisty oceniali czterej instruktorzy Toruńskiej Akademii Jazdy. Testy praktyczne odbywały się podczas jazdy w mieście i na autodromie. - Kierowcy zostali poddani specjalnemu audytowi bezpieczeństwa i testowi teoretycznemu z zakresu wiedzy o defensywnym stylu jazdy. Kompleksowe, wielogodzinne szkolenie pozwoliło nam na wybór najlepszego defensywnego kierowcy - mówi Bogusław Bach, szef Toruńskiej Akademii Jazdy.

Ogłoszenie wyników programu odbyło się 7 października podczas gali finałowej w Toruniu, w hotelu Filmar. Na sali wśród widzów zasiedli przedstawiciele sponsorów programu: Dorota Wrzeciono, PR manager marki Goodyear, Łukasz Tłuchowski, senior brand manager marki Goodyear, i Anna Cybulska z BP, B2B marketing manager oraz Aneta Dyńka, również z BP, district sales manager, reprezentanci koncernów samochodowych, paliwowych, ponad 80 fleet managerów.

Tagi: motoryzacja, styl, auta luksusowe, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz