Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
reklama
21.11.2007 13:07

25 tys. funtów dostanie pies za udział w reklamie

,,Twarzą" zapachu Petite Armande będzie Shirley z Londynu. Ta trzyletnia suczka basseta otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 000 funtów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Radek Pietruszka)

,,Twarzą" zapachu Petite Armande będzie Shirley z Londynu. Ta trzyletnia suczka basseta otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 000 funtów.

Za tydzień, 26 listopada, billboardy ze zdjęciem Shirley zawisną w całej Wielkiej Brytanii.

Suka będzie reklamowała perfumy dla swojego gatunku.

W Wielkiej Brytanii wartość rynku luksusowych produktów dla zwierząt szybko rośnie. W ciągu ostatnich 7 lat zwiększyła się ona o 30 proc. i specjaliści przewidują, że do roku 2010 wyniesie ona 4,26 miliarda funtów.

Wzrost jest tak obiecujący, że firma Pets and Home, największa brytyjska sieć produktów dla zwierząt, wprowadziła przed pięcioma miesiącami linię ubiorów Boutique. To stroje z napisami ,,pet idol" czy ,,doggy style".

Już po tych kilku miesiącach można stwierdzić, że Boutique był strzałem w 10. Roczna wartość obrotów powinna wynieść co najmniej 3 miliony funtów. Przedstawiciele Pets and Home przyznają, że klienci nie przestają ich zadziwiać. Gdy tylko wprowadzają coś nowego, cieszy się to olbrzymią popularnością. Niedawno pojawiła się moda na organiczne pożywienie. W ciągu roku popyt na najdroższe karmy dla psów wzrósł o 55 procent, a dla kotów o 63 procent. Właściciele chcą, by ich zwierzęta opływały w luksusy. W centrum Londynu dobrze prosperuje sklep, w którym paczka ciastek dla psa kosztuje 12 funtów, smycz wyceniono na 190 funtów, a za kocyk dla kota trzeba zapłacić 175 GBP.

Na Wyspach można również ubezpieczyć zwierzę (rynek tego typu ubezpieczeń jest wart obecnie 275 milionów funtów) oraz pojechać z nim to spa Mypetstop. Tam dwupokojowy apartament z telewizją, hydroterapią i miejscem do ćwiczeń kosztuje 140 funtów za dobę.

Tagi: reklama, ciekawostki, styl, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz