Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
agent tomek
05.04.2011 14:43

Agent Tomek startuje w wyborach. Z list PiS-u

Ostatnio coraz częściej było go widać w otoczeniu prezesa PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

*Tomasz Kaczmarek porzuca wywiad na rzecz polityki. Były oficer CBA dostanie drugie miejsce na listach Prawa i Sprawiedliwości na Dolnym Śląsku. *

Znany z głośnych akcji CBA wymierzonych w byłą posłankę PO Beatę Sawicką i celebrytkę Weronikę Marczuk, były oficer CBA Tomasz Kaczmarek czyli _ Agent Tomek _ postanowił zająć się polityką, donosi TVP Info.

Ostatnio coraz częściej było go widać w otoczeniu prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Odwiedzał także siedzibę liczącej kilka osób ochrony szefa PiS, która mieści się tuż obok domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu, pisze serwis.

Po odejściu z CBA, wraz z grupą byłych funkcjonariuszy, Kaczmarek złożył wniosek do sądu o rejestrację firmy _ Tomasz Kaczmarek i Partnerzy _, która ma zajmować się wywiadem gospodarczym. _ Agent Tomek _ dostanie drugie miejsce na dolnośląskiej liście PiS.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t81135.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/sledztwo;umorzone;-;cba;zlamalo;prawo,73,0,757833.html) Śledztwo umorzone - CBA złamało prawo? Prokuratura nie wykorzystała niejawnych materiałów CBA.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t77912.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ksiazka;agenta;tomka;zajmie;sie;prokuratura,249,0,740601.html) Książką agenta Tomka zajmie się prokuratura Jest podejrzenie ujawnienia tajemnicy państwowej i wiadomości ze śledztwa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/148/t125076.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/czempinski;agent;tomek;podaza;za;moda,190,0,732094.html) Czempiński: Agent Tomek podąża za modą Co roku ukazuje się wiele książek o kulisach pracy tajnych służb.
Tagi: agent tomek, ciekawostki, styl, wiadmomości, kraj, gospodarka, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz