Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Australia
26.05.2009 15:08

Australijscy bukmacherzy obstawiają, ile ludzi straci pracę

Przeciw zakładom protestują politycy i tamtejsza Armia Zbawienia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(attator/iStockphoto)

Australijska firma bukmacherska Centrebet znalazła nowy obszar do rozgrywek dla swoich klientów. Mogą oni obstawiać stopę bezrobocia. Takiemu traktowaniu społecznego problemu sprzeciwiają się politycy i Armia Zbawienia.

W maju do obstawienia jest kilka pułapów stopy bezrobocia. W zeszłym miesiącu wyniosła ona 5,4 proc. Gdy gracze czekają na wyniki za maj, trwa publiczna debata nad moralnością takich rozgrywek. Politycy i społecznicy są zgodni: _ to ohydne i nie do zaakceptowania. _

Centrebet nie zamierza zawieszać możliwości obstawiania na stopę bezrobocia, bo zakłady te cieszą się ogromną popularnością. Argumentują, że jest to szansa dla ich klientów, by zmierzyć się w swoich opiniach z ekspertami, których prognozy są wykorzystywane do gry.

Wygląda więc na to, że zakłady może przerwać tylko sama gospodarka,która jednak pogrąża się w recesji i nie wykazuje sygnałów poprawy.

Tagi: Australia, zakłady, bezrobocie, bukmacherskie, stopa, zwolnienia, ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz