Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Brytyjczycy coraz bardziej się spieszą

0
Podziel się

Brytyjczycy są gotowi stać w kolejce do kasy sześć i pół minuty. Jeszcze krócej są skłonni czekać na infolinii.

Brytyjczycy coraz bardziej się spieszą
(avlxyz/CC/Flickr)
bDXBQwIB

Tam tracą cierpliwość po sześciu minutach - wynika z badań przeprowadzonych przez Giffgaff, oddział sieci telefonii O2, których wyniki cytuje _ The Telegraph _.

Badania pokazują, że Brytyjczycy nie są tak cierpliwi jak było to kiedyś. Najszybciej denerwują się Szkoci, którzy po pięciu minutach oczekiwania na infolinii są sfrustrowani. To o dwie minuty mniej niż mieszkańcy regionu North East.

Z badań wynika także, że mieszkańcy Wysp coraz szybciej denerwują się, gdy muszą stać w kolejkach. Średnio po sześciu i pół minutach. Z kolei w restauracji są skłonni czekać na posiłek 13 minut. A na autobus lub pociąg maksymalnie 11 minut.

bDXBQwID
Czytaj więcej o handlu na Wyspach w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/252/t153340.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/zakaz;noszenia;burek;napedza;koniunkture;w;londynie,131,0,881027.html) Zakaz noszenia burek to dla nich dobry biznes Londyńskie sklepy zarabiają na francuskim zakazie noszeniu burek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/149/t89237.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/tesco;daje;podwyzki;inflacja;je;pozre,59,0,857147.html) Tesco daje podwyżki. Inflacja je pożre? Brytyjska sieć hiper - i supermarketów ogłosiła, że od lipca 233 tys. pracowników w Wielkiej Brytanii będzie zarabiać więcej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t98945.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/handlarze;licza;zyski;po;krolewskim;slubie,212,0,829908.html) Handlarze liczą zyski po królewskim ślubie Właściciele sklepów w dzielnicy West End w kwietniu zarobili o 7,6 proc. więcej niż przed rokiem.
bDXBQwJe
ciekawostki
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)