Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
francja
24.08.2011 14:53

Francja: Wygrał w lotka 3 mln... po raz drugi

Do pewnego amatora loterii we Francji szczęście uśmiechnęło się już po raz drugi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Michał Włosik)

Do pewnego amatora loterii we Francji szczęście uśmiechnęło się już po raz drugi. Po wygraniu w 1996 r. 2,8 mln euro otrzymał czek na ponad 3 mln euro - poinformowała grupa Francaise des Jeux, która jest operatorem loterii we Francji.

_ - Urodziłem się pod dobrą gwiazdą _ - powiedział agencji AFP zwycięzca po szczęśliwym ciągnieniu z 27 lipca, dodając, że od uruchomienia gry Loto w 1976 r. stawiał zawsze na te same numery.

Ponad 50-letni mieszkaniec miasta Herault (południe Francji), który pozostaje anonimowy, powiedział, że jest _ bardzo szczęśliwy _, ale ponowną wygraną przyjmuje _ z dużym spokojem _ i zrobiła na nim _ mniejsze wrażenie niż poprzednia _.

Jak dodał, pierwszą wygraną z kwietnia 1996 r. zainwestował _ w biznes _. Nową zamierza przeznaczyć na _ zapewnienie spuścizny dwojgu swoich dzieci _.

Szanse na wygraną w Loto, gdzie minimalna stawka wynosi 2 euro, wynoszą 1 do 19 mln. Według Francaise des Jeux, prawdopodobieństwo dwukrotnego trafienia 6 numerów przez tego samego gracza wynosi 1 do 363 bln.

Czytaj więcej o wygranych w loteriach

Tagi: francja, ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz