Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jak nie ubierać się do pracy?

0
Podziel się:

Monster, serwis pośrednictwa pracy w internecie, sporządził listę największych gaf w dziedzinie mody oraz ubioru.

Jak nie ubierać się do pracy?

Monster, jeden z czołowych serwisów pośrednictwa pracy w Internecie, przeprowadził badania i ujawnił listę największych gaf w dziedzinie mody oraz ubioru, które popełniają pracownicy. Między 23 marca a 2 kwietnia swoje głosy oddało 18 178 osób.

Topprzestępstwa to bielizna prześwitująca lub odznaczająca się pod ubraniem oraz bluzki bez rękawów. Tuż za koszulami w hawajskie wzory i szortami uplasowały się japonki.

Według Normy Gaffin, dyrektor ds. kontentu Monstera, ubranie wiele mówi o człowieku: "To samo od lat, a nawet stuleci powtarzają kreatorzy mody oraz specjaliści zajmujący się etykietą. Chcesz wyglądać jak 14-latek? Jak poważnie potraktują cię ludzie, jeśli będą widzieli twój biustonosz? Lub gdy, w przypadku miłośnika japonek, będą słyszeć twój chód na korytarzu, zanim pojawisz się w pobliżu?"

Chcesz więcej autonomii i szacunku, musisz się bardziej przyłożyć do odpowiedniego ubioru.

Pani Gaffin ma dla wszystkich jedną radę: "Ubierajcie się profesjonalnie nie tylko w pracy, ale i w domu."

A oto jak rozłożyły się głosy internautów. Przeciwko koszulom bez rękawów i widocznej bieliźnie wypowiedziało się po 55% respondentów, a przeciwko japonkom i hawajskim wzorom, odpowiednio, 29 i 8%.

ciekawostki
styl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)