Notowania

putin
10.12.2010 11:07

Pięciolatek wybrał imię dla psa Putina

Premier Rosji wybrał dla nowego psa - szczeniaka owczarka bułgarskiego - imię Buffy,

Podziel się
Dodaj komentarz
(kmu.gov.ua)

*Premier Rosji Władimir Putin wybrał dla nowego psa - szczeniaka owczarka bułgarskiego - imię Buffy, które zaproponował pięciolatek z Moskwy w ogólnokrajowym konkursie - poinformowała agencja Reuters. *

Dużego szczeniaka o umaszczeniu kremowo-karmelowym Putin dostał w listopadzie podczas wizyty w Bułgarii od premiera Bułgarii Bojko Borysowa.

_ - Podoba mi się twoja propozycja _ - powiedział wczoraj Putin 5-latkowi Dimie Sokołowowi pytając, jak wymyślił takie imię. Okazało się, że chłopcu pomagali w tym rodzice. Oni też pomogli synowi napisać list do premiera i wysłać wiadomość przez internet.

Putin poprosił Rosjan o wymyślenie imienia dla szczeniaka (ITN News, ang.):

Chociaż szczeniak jest samcem, będzie dzielił imię z bohaterką amerykańskiego serialu: _ Buffy, the Vampire Slayer _ (Buffy: Postrach wampirów).

Putin zaprosił pomysłodawcę imienia dla nowego psa do podmoskiewskiej rezydencji Nowo-Ogariowo. Podarował chłopcu piłkę futbolową i napisał na niej podziękowanie.

Okazało się, że szczeniak poznał już innego psa premiera Rosji, 11-letnią labradorkę Koni, którą, jak powiedział Putin, bez przerwy ciągnie za uszy i ogon.

Czytaj w Money.pl

Tagi: putin, ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz