Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pierwsze polskie targi pogrzebowe

0
Podziel się

Ekologia w branży funeralnej i nowe urządzenia techniki cmentarnej.

Pierwsze polskie targi pogrzebowe
(Evaulphoto/Dreamstime.com)
bErxqIAB

Ekologiczne rozwiązania w branży funeralnej i oferta skierowana do szeroko pojętego przemysłu pogrzebowego prezentowana będzie w Poznaniu w ramach pierwszej edycji Targów Techniki Cmentarnej i Usług Pogrzebowych Necropolis Expo.

Targi skierowane są do przedstawicieli zakładów pogrzebowych, jak również zarządców cmentarzy komunalnych i parafialnych. Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek.

Swoją ofertę przedstawią firmy oferujące maszyny, sprzęt, urządzenia techniki cmentarnej, specjalizujące się w budownictwie cmentarnym, jak również oferujące akcesoria cmentarne i pogrzebowe tj. trumny, urny, odzież dla żałobników i pracowników cmentarzy.

bErxqIAD

Będzie się też można zapoznać z propozycjami firm świadczących usługi cmentarne, pogrzebowe, kamieniarskie, transportowe, konserwatorskie i poligraficzne, a także projektantów zieleni, dystrybutorów specjalistycznego oprogramowania i dostawców środków transportu, tj. karawany, wózki, windy i nosze.

Jak poinformowała Małgorzata Kolczyńska z Międzynarodowych Targów Poznańskich, zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi nurtami florystyki żałobnej, dekoracji trumien i urn.

Od kilku lat na polskim rynku pojawiają się ekologiczne rozwiązania dla branży pogrzebowej; coraz częściej klienci decydują się na rozwiązania i produkty proekologiczne. Tego typu produkty pojawią się także na ekspozycji.

W trakcie I edycji Necropolis Expo odbędzie się IV Konferencja Zarządców i Administratorów Cmentarzy. Zaplanowano też seminarium _ Ceremonia pogrzebowa najwyższych władz państwowych - kwietniowe uroczystości oczami zawodowców _.

bErxqIAJ
bErxqIBe
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)