Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Play zaistniał w Second Life

0
Podziel się:

Sieć komórkowa uruchomiła klub muzyczny w Second Life. Planuje również stworzenie własnej wyspy dla klientów.

Play zaistniał w Second Life
bFfiUaaJ

Sieć komórkowa Play uruchomiła wirtualny klub muzyczny w świecie Second Life. Planuje również stworzenie własnej wyspy dla klientów.

Klub muzyczny Play znajduje się w okręgu "Firemaw". Do dyspozycji gości operator przygotował ok. 500 metrów kwadratowych, na których można potańczyć, usiąść w wygodnych fotelach i sofach, spędzić czas z przyjaciółmi i poznać nowych ludzi.

Goście klubu mogą oglądać najnowsze billboardy i reklamy telewizyjne Play. Billboardy marki można również znaleźć w pobliżu wirtualnej redakcji Przekroju oraz klubu All Stars.

bFfiUaaL

Kolejny krokiem Play ma być otwarcie multimedialnej wyspy Play w regionie pod nazwą "Whatever". Wyspa ma wielkość 65 tys. m2, pojawią się na niej m.in. wieżowce z apartamentami dla klientów marki.

Obecność Play w najbardziej popularnej obecnie grze na świecie to element strategii reklamowej skierowanej do klientów. Projekt koordynuje agencja FFCreation, która współpracowała z operatorem podczas pilotażowego programu testowego Nadchodzi4 i kampanii launchowej.

Bezpośredni adres do klubu Play: http://slurl.com/secondlife/Firemaw/57/240/33

bFfiUabm
ciekawostki
styl
KOMENTARZE
(0)