Notowania

Polak włamał się do mieszkania Madonny

Grzegorza M. aresztowano w sobotę rano w centrum Londynu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(david_shankbone/CC/Flickr)

Brytyjska policja zatrzymała Polaka, po włamaniu do londyńskiego mieszkania gwiazdy pop. Policjanci podejrzewają, że sprawcą jest właśnie *29-letni Grzegorz M.* **

Rzecznik policji powiedział, że Grzegorza M. aresztowano w sobotę rano w centrum Londynu, a w niedzielę postawiono mu zarzut włamania. Bulwarowy dziennik _ The Sun _ pisze, że Polak już wcześniej nachodził piosenkarkę.

Według brytyjskich dzienników Madonna wraz dziećmi była w tym czasie w USA w związku ze śmiercią babki. Babcia Madonny ze strony matki, Elsie Mae Fortin, zmarła w środę w Bay City w stanie Michigan. Miała 99 lat.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/29/t39453.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/obrabowali;dom;na;facebooku;wanna;lustra;obrazy,13,0,697357.html) Obrabowali dom na Facebooku: wanna, lustra, obrazy Prokuratura w Palermo wszczęła śledztwo w tej sprawie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/74/t130378.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/brytyjscy;studenci;znowu;protestuja,234,0,762602.html) Brytyjscy studenci znowu protestują Podczas demonstracji w Manchasterze doszło do starć z policją. Aresztowano 6 osób.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/207/t85967.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zlodzieje;okradli;wiceszefa;policji,216,0,752600.html) Złodzieje okradli wiceszefa policji Rzecznik policji zapewnia, że włamanie nie miało związku z pracą komendanta.
Tagi: emigracja do wielkiej brytanii, madonna, ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz