Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
ciekawostki
28.03.2011 06:39

Prostak mieszka z kozą. Kpią z Polaków w TV

Żarty pojawiły się w programie w niemieckiej telewizji RTL 2.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Monkey Business Images</br>/Dreamstime.com)

*Kpiny z Polaków pojawiły się w programie w niemieckiej telewizji RTL 2. Nosił on tytuł _ Pole sucht frau _ czyli _ Polak szuka żony _ i był parodią holenderskiego hitu _ Rolnik szuka żony _. *

Zapis programu został umieszczony w internecie. Robi tam furorę i prowokuje do licznych komentarzy - czytamy w dzienniku _ Polska _.
_ _

Gazeta opisuje, że bohater programu - Marek z Katowic - szuka żony. Mieszka w zabłoconej zagrodzie z kozą Żubrówką, z którą ze wspólnego talerza dzieli się marchewką. Marek to niechluj, śpi na sianie, wciąż raczy się piwem i co chwilę pomaga sobie słowem na K.

W postać polskiego chama wciela się pochodzący ze Słupska Wojciech Oleszczak. On sam często występuje w RTL 2 jako dyżurny Polak Marek Fis. W rozciągniętej koszulce z białym orłem przyjmuje kolejne kobiety. Gdy z tych zalotów nic wychodzi, okazuje podejrzaną życzliwość własnej kozie.
_ _

_ - Marek nie zamierza obrażać Polaków, bo on nie jest symbolem Polaka. On śmieje się z samego siebie i postaci, którą wykreował _ - wyjaśnia w rozmowie z dziennikiem Ralph Schiller, menedżer Oleszczaka.

Gazecie nie udało się uzyskać komentarza od RTL 2. Wyrobione zdanie na ten temat mają jednak internauci. Komentowanie filmiku na YouTube zablokowano już po kilku dniach. Ale, jak mówi Michael Schetelich z agencji PR z Berlina, przesąd o głupim Polaku, który kradnie samochody, wciąż pokutuje w Niemczech - czytamy w dzienniku _ Polska _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://www.iwoman.pl/i/art/158/t136094.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/naluzie/po-godzinach/polska;bokserka;walczy;o;mistrzowski;pas;w;meksykanskim;show,152,0,800664.html) Polska bokserka walczy o mistrzowski pas w meksykańskim show 18-letnia Karolina Owczarz, mistrzyni Polski juniorek w kategorii 57 kg, bierze udział w meksykańskim reality show dla profesjonalnych bokserek. W tę sobotę stoczy swoją pierwszą walkę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t46573.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tvp;dostala;o;80;mln;zl;mniej;z;abonamentu,241,0,792561.html) TVP dostała o 80 mln zł mniej z abonamentu Telewizja publiczna w 2010 r. zanotowała niższe niż rok wcześniej wpływy z abonamentu.
[ ( http://www.iwoman.pl/i/art/253/t134909.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/nie;tylko;seks;w;wielkim;miescie;czyli;seriale;tworzace;mode,galeria,3454,0.html) Nie tylko Seks w wielkim mieście, czyli seriale dyktujące modę Kostiumy filmowe wpływają na modę, ale siła telewizji jest równie wielka co kina. Seriale kreują trendy na bieżąco i nie chodzi wcale o Modę na sukces.
Tagi: ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, kraj, gospodarka, IAR, lifestyle
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz