Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sensacyjne wyznania byłej pierwszej damy USA

0
Podziel się:

Laura Bush nie wyklucza, że ją i jej męża George'a W. Busha w 2007 r. ktoś chciał otruć.

Sensacyjne wyznania byłej pierwszej damy USA
(PAP/EPA)
bFfjPysB

Była Pierwsza Dama USA nie wyklucza, że ją samą i jej męża George'a W. Busha chciano w 2007 roku otruć podczas szczytu G8 w niemieckim Heiligendamm - informuje CNN, powołując się na pamiętniki Laury Bush, które wkrótce trafią na rynek.

W Heiligendamm prezydent USA, jego małżonka i część towarzyszących im osób nagle poczuli się źle, do tego stopnia, że musieli pozostać w łóżkach - ujawnia Laura Bush w pamiętnikach pt. _ Spoken From the Heart _. Lekarze i Secret Service sprawdzali, czy nie była to próba otrucia. O wynikach śledztwa nic nie wiadomo.

_ - George był tak chory, że na spotkaniu z Sarkozym (prezydentem Francji) nie był w stanie wstać, żeby się przywitać _ - cytuje CNN pamiętniki byłej Pierwszej Damy. Inne spotkania prezydent w ogóle odwołał.

bFfjPysD

CNN przypomina, że podczas szczytu G8 w Heiligendamm Bush faktycznie odwołał kilka spotkań. Biały Dom informował wtedy lakonicznie, że prezydent prawdopodobnie złapał jakiegoś wirusa. Laura Bush pisze w swych pamiętnikach, że nigdy nie wyszło na jaw, czy chorowali wtedy także członkowie innych delegacji, _ czy też nasza, w jakiś tajemniczy sposób, była jedyna _.

Pamiętniki _ Spoken From the Heart _ trafią na rynek w maju. Na listopad zaś przewidziane jest wydanie pamiętników George'a W. Busha.

bFfjPyte
ciekawostki
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)