Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tych utworów Brytyczycy słuchają najczęściej

0
Podziel się

Producent samochodów Seat zbadał, jakie utwory w sowich odtwarzaczach najczęściej mają Brytyjczycy.

Tych utworów Brytyczycy słuchają najczęściej
(dpicker/CC/Flickr)
bDXCkLfp

Okazało się, że klasyk zespołu Queen _ Bohemian Rapsody _ znajduje się na playlistach w czterech na dziesięciu z 4000 sprawdzonych iPodów - donosi _ The Telegraph _.

Na drugim miejscu w rankingu popularności znalazł się przebój Lady Gagi _ Bad Romance _.

W dziesiątce najpopularniejszych piosenek znalazły się jeszcze _ I Gotta Feeling _ Black Eyed Peas, _ Everybidy Hurts _ REM i _ Yellow _ Coldplay. W trzech na dziesięciu odtwarzaczach moóżna znaleźc _ Sweet Child O'Mine _ w wykonaniu Guns N' Roses ora _ Wonderall _ Oasis.

bDXCkLfr

W gronie 50 najpopularniejszych utworów najwięcej kompozycji umieścili The Beatles, którzy mają cztery utwory w tym gronie.

Eddy Lawrence w _ Time Out Magazine _ skomentował wyniki badań następująco: _ To ciekawe jak niektóre z tych utworów przeszły drogę od klasyków z winylu do klasyków w formacie mp3. To pokazuje, że dobry utwór bez względu na to jak stare czy głośne było oryginalne nagrania, zawsze znajdzie nową publiczność _.

Czytaj więcej o przemyśle muzycznym
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/194/157122_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-rozrywka/20-lat-nevermind-tak-narodzila-sie-legenda,0,918459.html) Ta płyta nie miała być sukcesem. Stworzyła legendę Album Nirvany, nagrany za 65 tysięcy dolarów, bez ciśnienia ze strony wytwórni, sprzedał się na całym świecie w 30 milionach egzemplarzy i trafił do zbioru Biblioteki Kongresu.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/171/157099_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/ludzie-rozrywka/r-e-m-konczy-dzialalnosc,0,918182.html) Legenda rocka przestaje grać. "Nadszedł czas" Słynny amerykański zespół zdecydował, że przestaje grać po 31 latach istnienia.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/12/156940_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/ludzie-rozrywka/gratka-dla-fanow-boba-dylana,0,916473.html) Gratka dla fanów Boba Dylana Miłośnicy twórczości amerykańskiego muzyka będą mogli pierwszy raz w historii podziwiać także jego dzieła z dziedziny... malarstwa.
bDXCkLfS
ciekawostki
wiadomości
styl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)