Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W. Brytania: Minister wyrzucał dokumenty do kosza w parku

0
Podziel się

Brytyjski minister w kancelarii premiera Oliver Letwin został w
ostatnim miesiącu pięciokrotnie sfotografowany przez reporterów w kompromitującej sytuacji.

W. Brytania: Minister wyrzucał dokumenty do kosza w parku
(PAP/EPA)
bDXCjXit

Brytyjski minister w kancelarii premiera Oliver Letwin (na zdj.) został w ostatnim miesiącu pięciokrotnie sfotografowany przez reporterów _ Daily Mirror _, kiedy wyrzucał oficjalne dokumenty do kosza w londyńskim parku St.James - podała agencja Associated Press.

_ Oliver Letwin czytuje czasami w parku korespondencję z parlamentu i od wyborców przed przyjściem do pracy i zdarza się, że pozbywa się tam kopii listów _ - wyjaśniła rzeczniczka kancelarii zapewniając, że _ nie są to tajne dokumenty _.

_ Daily Mirror _ twierdzi jednak, że niektóre z wyrzuconych przez ministra materiałów zawierały m.in. dokumentację pracy parlamentarnej komisji ds. wywiadu i bezpieczeństwa oraz korespondencję dotyczącą powiązań Al-Kaidy z Pakistanem.

bDXCjXiv

Opozycyjny parlamentarzysta Michael Dugher oświadczył, że napisał do szefa służby cywilnej sir Gusa O'Donnella, aby zbadał, ile dokumentów zostało wyrzuconych przez ministra oraz czy i ewentualnie ile z nich było poufnych.

Dugher uważa, że Letwin _ potraktował społeczeństwo i wyborców z pogardą postępując z dokumentami w tak niefrasobliwy sposób _.

Czytaj więcej wiadomości z Wielkiej Brytanii
[ ( http://static1.money.pl/i/h/13/t161037.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/cameron;chce;zmiany;zasad;dziedziczenia;tronu,214,0,935126.html) Czas na rewolucję w Wielkiej Brytanii David Cameron przystąpił do konsultacji z przywódcami Commonwealthu w sprawie zmiany zasad dziedziczenia tronu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t123330.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bezrobocie;na;wyspach;dramatyczne;dane,234,0,934634.html) Na Wyspach najgorzej od 17 lat. Dramat Liczba bezrobotnych za trzy miesiące do końca sierpnia przyrosła o 114 tys. sięgając 2,57 mln. Jest to najwyższy poziom od 1994 r.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/117/t113525.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prawo;zbyt;mocno;chroni;imigrantow;w;wielkiej;brytanii,105,0,924265.html) Premier Wielkiej Brytanii nie chce imigrantów David Cameron uważa, że brytyjskie prawo zbyt mocno chroni imigrantów, których władze chciałyby wydalić z kraju.
bDXCjXiW
ciekawostki
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)