Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
william i kate
06.06.2011 12:14

Wiemy, gdzie zamieszkają William i Kate

Książę William i jego świeżo poślubiona żona Kate podczas pobytów w Londynie przez pewien czas zamieszkają w Pałacu Kensington w Londynie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rex Features/EastNews)

Książę William i jego świeżo poślubiona żona Kate podczas pobytów w Londynie przez pewien czas zamieszkają w Pałacu Kensington w Londynie, gdzie William spędził część dzieciństwa - podał w poniedziałek reprezentujący rodzinę królewską Pałac św. Jakuba.

William i jego młodszy brat Harry mieszkali w Pałacu Kensington ze swoją matką księżną Dianą, po rozwodzie rodziców. Jak zaznaczają przedstawiciele rodziny królewskiej William i Kate będą mieszkali w luksusowych apartamentach zbudowanego z czerwonej cegły pałacu w parku Kensington Gardens, nie będą jednak zajmować dawnych apartamentów tragicznie zmarłej księżnej.

W oficjalnym oświadczeniu nowa londyńska siedziba Williama i Kate określana jest jako _ tymczasowa _. Długoterminowe możliwości są wciąż opracowywane - napisano.

Wybudowany w XVII stuleciu Pałac Kensington, w którym kiedyś mieszkała również królowa Wiktoria, znajduje się niedaleko od upamiętniającej księżną Dianę fontanny, która stała się jedną z atrakcji turystycznych Londynu.

Główną siedzibą Williama i Kate pozostanie jednak dom na wyspie Anglesey w Walii, gdzie William służy w RAF jako pilot śmigłowca ratunkowego. Tam właśnie wprowadziła się para po weselu pod koniec kwietnia i podróży poślubnej na Seszele w maju.

Do czasu gdy przygotowane zostaną apartamenty w Pałacu Kensington, nowożeńcy będą dzielili pokoje w innym królewskim pałacu w Londynie z księciem Harrym. Przeprowadzka, która ma zapewnić młodej parze więcej prywatności, ma nastąpić w tym lub przyszłym miesiącu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://www.iwoman.pl/i/art/4/t138244.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/na-serio/ludzie/kate;middleton;-;przyszla;krolowa;bez;wladzy,50,0,818994.html) Kate Middleton - przyszła królowa bez władzy? Nawet jeśli książę William zostanie królem, jego żona nigdy nie będzie rządzić. Korona w jej przypadku będzie tylko symboliczna.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t138407.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/ksiaze;william;dostanie;zapomoge,207,0,821455.html) Książę William dostanie zapomogę? Wnuk Elżbiety II musi sfinansować swój dwór.
[ ( http://www.iwoman.pl/i/art/188/t138428.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/trendy/galerie/slub;williama;i;kate;czyli;gala;przedziwnych;kapeluszy,galeria,3491,0.html) Ślub Williama i Kate, czyli rewia kapeluszy Zgodnie z etykietą na takich uroczystościach paniom wypada być w kapeluszu lub mieć spięte włosy ozdobną spinką.
Tagi: william i kate, ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz