Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
napad na sklep
15.02.2010 12:52

Włochy: Kolejny napad w karnawałowych maskach polityków

Sklep zaatakował między innymi były premier tego kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(daniel_philpott/CC/Flickr)

*Tym razem supermarket na peryferiach Rzymu zaatakowali w weekend złodzieje w maskach, przedstawiających przewodniczącego Izby Deputowanych Gianfranco Finiego, byłego premiera Massimo D'Alemy i byłego wicepremiera, byłego lidera Partii Demokratycznej Waltera Veltroniego. *
_ - Karnawałowy napad ponad politycznymi podziałami _ - tak incydent ten podsumowuje żartobliwie poniedziałkowa prasa, zwracając uwagą na różny polityczny rodowód patronów masek, wywodzących się tak z prawicy, jak i z lewicy .

Dziennik _ Corriere della Sera _ relacjonuje, że _ D'Alema _ mierzył z imitacji pistoletu do sterroryzowanego personelu, podczas gdy _ Fini _ i _ Veltroni _ wyjmowali pieniądze z kasy. Czwarty uczestnik napadu nie miał na sobie maski i stał na czatach.

Natychmiast w pościg za nimi ruszyli karabinierzy i wkrótce potem ich aresztowali. Napastnikami okazali się ludzie w wieku od 19 do 22 lat, wszyscy już wcześniej karani.

Niedawno media informowały o napadzie na bank w regionie Emilia Romagna na północy Włoch, gdzie pracowników sterroryzowało, zmuszając do oddania pieniędzy, dwóch mężczyzn w maskach premiera Silvio Berlusconiego i Massimo D'Alemy.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: napad na sklep, włochy, napad, maska, karnawałowa, supermarket, ciekawostki, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz