Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wódka i piwo z Kremla, już niedługo na rosyjskim rynku

0
Podziel się:

Biuro Prezydenta Rosji zarejestrowało 6 marek.

Wódka i piwo z Kremla, już niedługo na rosyjskim rynku
(gudmd.haralds/CC/Flickr)

_ Biuro Prezydenta Rosji zarejestrowało w Rospatencie sześć marek napojów alkoholowych i bezalkoholowych posiadających w swojej nazwie słowo Kreml - _podała gazeta internetowa RBC Daily.

W zamian za tantiemy Kreml planuje zorganizowanie działalności gospodarczej polegającej na dostarczaniu licencji na używanie znaków towarowych, dowiedziała się RBC Daily w administracji prezydenta.

Już niedługo, rosyjscy konsumenci będą mogli skosztować całej gamy napojów prosto ze stołu prezydenta Rosji. Zgodnie z dokumentacją Rospatentu, na rzecz przedsiębiorstwa Dom handlowy Kreml, zostało zarejestrowanych sześć marek napojów.

Zarezerwowano prawa do takich nazw jak wódka Kremla, piwo Kremla, lemoniada Kremla, napoje Kremla, Kreml musujące i brandy Kreml.

Już teraz na rynku istnieje kilka podobnych marek, na przykład koniak _ Nagroda Kremla _. _ - Oferujemy producentowi licencję na produkcję pod tą nazwą, w zamian dostajemy należności licencyjne _ - powiedział rzecznik administracji prezydenta Wiktor Chrekow.

Chrekow dodał, że _ produkty pod marką Kreml _ będą nie tylko produkowane na rynek, ale również wykorzystywane przez administrację prezydenta przy okazji różnych wydarzeń społecznych."

Natomiast eksperci uważają, że teraz na _ napój z Kremla _ postawią tylko ci, którzy nie wiedzą o protestach przeciwko wyborom do Dumy.

Dyrektor Centrum Badań federalnych i regionalnych rynków alkoholi Wadim Drobiz, nazwał plany administracji prezydenta _ szaleństwem _.

_ - W obecnej sytuacji politycznej lepiej nie rozpoczynać produkcji takich napojów. Dziś temat Kremla jest tak niepopularny w społeczeństwie, że pojawienie się takich napojów alkoholowych stanie się tylko dodatkową anty-reklamą dla władz oraz dla samego produktu, niezależnie od jego jakości _ - dodaje Drobiz.

Czytaj więcej o alkoholu
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/48/156976_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-alkohole/uwaga-mniej-wodki-w-wodce-a-placisz-tyle-samo,0,953586.html) Uwaga! Coraz mniej wódki w wódce Znany producent alkoholi dyskretnie zmniejszył moc popularnych trunków. Cenę pozostawił taką samą. Mało wnikliwy konsument nawet się nie zorientuje, że płaci tyle samo za nieco inny produkt.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/237/155117_tiny.jpg ) ] (http://menstream.pl/wiadomosci-alkohole/cyfrowa-wodka-jak-z-matrixa,0,896158.html) Cyfrowa wódka jak z Matrixa Alkohol, który pochodzi z liczącej ponad 200 lat destylarni, znajduje się w programowalnej butelce, pozwalającej na wyświetlanie dowolnych komunikatów tekstowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/166/t20646.jpg ) ] (http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/rzad-zmieni-sklad-wodki-a-co-ze-smakiem.html) Rząd zmieni skład wódki. A co ze smakiem? Ministrowie zdecydują jutro o losach polskiej czystej. Po zmianach obecne butelki będą sprzedawane jeszcze przez rok.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)