Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
thomson
26.03.2008 14:57

Nowoczesy telefon w stylu retro

Francuska firma Thomson zaprojektowała interesujący stylistycznie telefon Symbio, który z wyglądu przypomina starsze aparaty.

Podziel się
Dodaj komentarz

Francuska firma Thomson zaprojektowała interesujący stylistycznie telefon Symbio, który z wyglądu przypomina starsze aparaty.

Jednak w tym urządzeniu jest na tyle dużo zaawansowanych funkcji, że można zadać sobie pytanie, gdzie one tak naprawdę się mieszczą.

Symbio przypomina telefon stacjonarny. Niemniej jednak, można nim wykonywać zarówno połączenia z wykorzystaniem linii naziemnej, jak i internetu, poprzez telefonię VoIP. Ponadto, możliwość nawiązania połączenia z siecią oznacza także dostęp do stacji radiowych, które odtwarzane są w głośnikach 3W lub po podłączeniu słuchawek.

Słuchawka aparatu posiada niewielki wyświetlacz o rozdzielczości 128x128. Poza wyświetlaniem informacji o połączeniu, ten niewielki ekran działa także jako czytnik kanałów RSS oraz przedstawia informacje o muzyce odtwarzanej z internetu.

Telefon pełni także funkcję budzika. Jako alarm można ustawić stację radiową, odtwarzaną z internetu. Thomson jak na razie nie ujawnił ceny, jak również daty premiery Symbio.

Tagi: thomson, styl, design, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz