Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ognisko domowe w dobrym stylu

0
Podziel się:

Innowacyjnym projektom odważnych designerów zarzuca się często brak praktyczności. Ten jednak niebezpiecznie zbliża się do doskonałości...

Ognisko domowe w dobrym stylu
bETsTFJx

Innowacyjnym projektom odważnych designerów zarzuca się często brak praktyczności.Ten jednak niebezpiecznie zbliża się do doskonałości...

Nikogo dziś już nie dziwi kominek, w którym wysokością płomienia steruje się elektronicznie. Nawet najbardziej innowacyjny design również nie powoduje rewolucji. Ale - od czasu do czasu - pojawiają się jeszcze pomysły, które mogą zaskoczyć każdego.

Najnowszy kominek zaprojektowany przez Jana Bauera jest o tyle ciekawy, że umożliwia dostęp do płomienia z każdej strony. Skoro nie ma obudowy, czym zajmował się projektant? - to pytanie aż ciśnie się na usta. Bauer wymyślił i narysował bezpieczny i estetyczny system odprowadzania dymu oraz... fotele. Ruchome siedziska są ułożone wokół ogniska i łaczą się w jednym punkcie.

bETsTFJz

Na razie nie podaje się ceny rewolucyjnego "kominka", a zainterseowani dodatkowych informacji szukać mogą na _ stronie projektanta _.

bETsTFKa
styl
manager
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)