Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
debiut
04.01.2010 14:30

Był spalony czy nie?

Aplikacja na iPhone'a, która pozwala kibicom sprawdzać podczas meczu, czy dany zawodnik znajduje się na pozycji spalonej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Specjaliści od rozszerzonej rzeczywistości z firmy Layar zaprojektowali aplikację, która pozwala kibicom sprawdzać podczas meczu, czy dany zawodnik znajduje się na pozycji spalonej.

Layar to firma świetnie znana wszystkim fanom augmented reality. Niedawno stworzyła kolejną ciekawą aplikację na iPhone'a - tym razem dla działu marketingu holenderskiego klubu piłkarskiego PSV Eindhoven. Przygotowana przez tę firmę mobilna przeglądarka, pozwala na zapoznanie się niemal "na żywo" z informacjami zamieszczonymi w sieci. A wszystko to przy pomocy kamery telefonu, co stanowi debiut technologii AR w urządzeniach mobilnych.

Niezależnie od stopnia przydatności aplikacji dla przeciętnego kibica, pomysł wart jest uwagi. Być może warto byłoby zastanowić się, czy nowa aplikacja nie byłaby bardziej pomocna sędziom liniowym niż kibicom na trybunach. iPhone zamiast chorągiewki w ręku sędziego?

Tagi: debiut, pomoc, sieci, marketing, telefon, technologia, iphone, informacja, modne gadżety, styl, e-marketing, strategie, lifestyle
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz