Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
casio
27.02.2007 14:44

Casio na elegancko i sportowo

To pierwszy model zegarka z eleganckiej kolekcji pozbawiony wskazówek. Zamiast nich jest sportowy wyświetlacz.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Dla entuzjastów zegarków z wyświetlaczem cyfrowym Casio wprowadza nowy model Edifice EFD-1000D. Jest to pierwszy model z ciekłokrystalicznym wskazaniem czasu i bez wskazówek w tej eleganckiej linii. *
Zegarki Edifice są stworzone dla ludzi aktywnych, poszukujących nowych rozwiązań stylistycznych i doskonałej precyzji pomiaru. Wszystkie modele w tej linii mają stalowe koperty, eleganckie bransolety lub paski, oraz klasyczne analogowe wskazanie czasu. Nowatorstwo nowego modelu EFD-1000D polega na próbie wyznaczania własnych trendów i rezygnacji ze wskazówek na rzecz wyświetlacza cyfrowego. Uzyskano dzięki temu oryginalny, nietuzinkowy wygląd przy dużej czytelności wskazań wyświetlacza.

Kształt kwadratowej koperty zegarka oraz charakterystycznie rozstawione cztery przyciski funkcyjne nawiązują do klasycznych już, sportowych modeli zegarków cyfrowych. Nowoczesności dodaje szeroka masywna stalowa bransoleta. Zastosowanie stali szlachetnej i innowacyjny negatywowy wyświetlacz z okrągłymi wskaźnikami funkcji nadają zegarkowi bardziej elegancki współczesny charakter. Niespotykana dla eleganckich zegarków Edifice jest ilość funkcji . Zegarek posiada stoper z dokładnością do 1/100 sekundy, timer, czas światowy, 5 alarmów z funkcją dobudzania, oraz automatyczny kalendarz. Model dostępny jest na stalowej bransolecie lub na pasku i jest wodoodporny do 10 atmosfer.

*Funkcje EFD-1000D : *

  • Illuminator – podświetlenie całej tarczy
  • Czas światowy dla 48 miast
  • Stoper (z dokładnością do 1/100 sekundy)
  • Timer
  • 5 alarmów z funkcją dobudzania (powtarzającym się alarmem)
  • Kalendarz automatyczny
  • Szkło mineralne
  • Solidna stalowa bransoleta ze składaną na trzy klamrą
  • Wodoodporność do 10 atmosfer

Cena: 299 zł (model EFD-1000D na bransolecie), 250 zł (model EFD-1000 na gumowym pasku).

Informacje dodatkowe:

Pierwszy model zegarka Casio trafił do sprzedaży 35 lat temu, w listopadzie 1972. Model był nazwany CASIOTRON i tak jak najnowszy zegarek Edifice był to zegarek z cyfrowym wyświetlaczem. Pierwszy model ze wskazówkami pojawił się dopiero 10 lat później w roku 1982. W 2007 roku firma Casio obchodzi swoje 50-lecie istnienia.

Tagi: casio, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz