Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Głośniki Bluetooth od Nokii

0
Podziel się:

Na pierwszy rzut oka nie robią większego wrażenia gdyby nie fakt, że nie posiadają kabla łączącego z telefonem.

Głośniki Bluetooth od Nokii
(nokia. com)

*Najnowsze przenośne głośniczki Nokia MD-7W zostały zaprojektowane specjalnie do użytku z telefonami komórkowymi. *
Na pierwszy rzut oka nie robią większego wrażenia gdyby nie fakt, że nie posiadają kabla łączącego z telefonem (mają natomiast kabelek łączący je ze sobą).

Zastosowano w nich technologię Bluetooth, stosowaną przecież wcześniej głównie do zestawów słuchawkowych. MD-7W są, jak na taki drogi gadżet, dość prosto wykonane, bardzo łatwe w obsłudze, a przede wszystkim oferują użytkownikowi zadziwiająco (jak na swój rozmiar) dobrą jakość dźwięku.

Te eleganckie głośniczki kosztują - bagatela - 179 dolarów, nie da się jednak przejść obok nich obojętnie. Wymiary Nokia MD-7W to 10,4cm na 6,6cm. Nie są oczywiście na tyle małe, aby nosić je w kieszeni, ale nie powinno być większego problemu ze znalezieniem na nie miejsca w torbie. Głośniczki można połączyć ze sobą za pomocą magnesów, co ułatwia transport. Jedyne przełączniki znajdują się po prawej stronie prawego głośnika - mamy tutaj regulację głośności, wyłącznik oraz przycisk włączający poszerzony tryb stereo 3D. Dodatkowo mamy 3,5 milimetrowe gniazdko na kabel łączący z urządzeniami nieposiadającymi Bluetootha. Nie trzeba dodawać, że przy takim połączeniu ciężej nam będzie wybaczyć im swoją cenę, którą płacimy za Bluetooth właśnie.

Głośniczki Nokii działają na cztery paluszki AA, po dwa w każdym głośniczku. W razie potrzeby jest jednak możliwość podłączenia ich do prądu za pomocą zasilacza sieciowego. Nie ładuje on niestety baterii.

modne gadżety
styl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)