Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
google
04.04.2007 13:33

Google w telefonach LG

Telefony LG wyposażone w wyszukiwarkę Google, mapy Google, usługę Blogger Mobile i pocztę Gmail.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Telefony LG wyposażone w wyszukiwarkę Google, mapy Google, usługę Blogger Mobile i pocztę Gmail. *

LG Electronics rozpoczyna współpracę z firmą Google. W jej ramach serwisy Google zostaną zainstalowane w milionach telefonów komórkowych LG. Mobilni użytkownicy telefonii komórkowej będą mogli teraz znaleźć interesujące ich informacje, miejsca, aktualizować blogi i zarządzać swoją pocztą nawet wtedy, gdy są w ciągłym ruchu.

Począwszy od drugiego kwartału bieżącego roku wybrane modele telefonów LG z zainstalowanymi serwisami Google będą dostępne m.in. w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Takie urządzenia wzbogacą ofertę telefonii komórkowej - za pomocą jednego kliknięcia w ikonę “Aplikacje” użytkownicy będą mieć dostęp do wyszukiwarki Google. Dodatkowo, telefony LG z zainstalowanymi usługami Google będą wyposażone w:

- Mapy Google Maps™ przystosowane do telefonów komórkowych - aplikację pozwalającą użytkownikom na przeglądanie map i obrazów satelitarnych, znalezienie szukanych miejsc za pomocą dostarczanych wskazówek.

- Przystosowaną do telefonów komórkowych elektroniczna pocztę Gmail™ opartą na aplikacji Java, która zwiększa szybkość, wygodę i poprawia funkcjonalność telefonicznej poczty Gmail

- System blogowy Blogger™ Mobile - aplikacja pozwalająca na wgrywanie/pobieranie zdjęć i tekstu z telefonów komórkowych na bloga (www.blogger.com), zapaleni blogowicze mogą dzięki temu na bieżąco ulepszać swoje blogi

„Cieszy nas współpraca z LG, ponieważ przyczyni się ona do tego, że użytkownicy mobilnego internetu będą mieć dostęp do zaawansowanych aplikacji i spersonalizowanych informacji „pod palacami”, powiedział Deep Nishar, dyrektor Google ds. usług mobilnych. „Dzięki wyszukiwarce i poczcie Gmail użytkownicy na całym świecie będą mieć zwiększone możliwości dostępu do informacji nawet wtedy, kiedy są „w biegu“. Takie aplikacje jak Blogger pozwalają użytkownikom na swobodne wyrażanie siebie z każdego miejsca na świecie”.

Kooperacja LG i Google, po tym jak obie firmy wspólnie wprowadzą na rynek nowe telefony, ma się rozwinąć w kierunku współpracy nad urządzeniami cyfrowymi. LG planuje wprowadzać kolejne telefony wyposażone w serwisy Google w ciągu następnych kilku lat, przy czym przynajmniej 10 telefonów ma się znaleźć na rynku jeszcze w tym roku.

Tagi: google, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz