Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
usb
18.07.2008 13:25

Grzałka do wody na USB

Firmy prześcigają się w najróżniejszych pomysłach na wykorzystanie portów USB.

Podziel się
Dodaj komentarz
(coolest-gadgets.com)

*Firmy prześcigają się w najróżniejszych pomysłach na wykorzystanie portów USB. Przedstawiamy grzałkę do wody zasilaną z komputera. *

Jeden z największych minusów pracy w korporacjach: siedzieć upchnięty w malutkim boksie jak sardynka, gdy najbliższy czajnik znajduje się dwa korytarze dalej. Nie ma szans, żeby kawa przyniesiona z korporacyjnej kuchni była dalej ciepła, gdy napijemy się jej po doniesieniu do biurka.

Na szczęście mamy już rozwiązanie podobnych problemów. _ Heat Me _ to urządzenie, które podłączamy do portu USB naszego komputera i wsadzamy do kubka z kawą lub herbatą. Może służyć do mieszania napoju, ale jego główne zadanie jest nieco inne. Co prawda, nie ma dość mocy, aby zagotować wodę, ale na pewno podtrzyma odpowiednią temperaturę.

Wątpliwe, czy gadżet _ Heat Me _się przyjmie, ale na pewno producentom nie można odmówić niesamowitej pomysłowości. Porty USB od momentu wprowadzenia przeszły już całą masę możliwych zastosowań, ponieważ oprócz standardowych myszek, pendrive'ów, lampek zasilały też urządzenia podręczne takie jak przenośny grill USB, podgrzewane kapcie USB, podgrzewane rękawice USB, urządzenie do drapania się w oko, wibratory USB, przenośna wyrzutnia plastikowych rakiet na biurko. A jeśli już będziemy tym wszystkim zmęczeni, możemy skorzystać z przycisku autodestrukcji USB.

Tagi: usb, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz