Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Klawiatury numeryczne Kensigton

0
Podziel się:

ACCO Brands wyprodukowała serię komfortowych klawiatur numerycznych marki Kensington, w tym również model bezprzewodowy, pełniący dodatkowo funkcję niezależnego kalkulatora.

Klawiatury numeryczne Kensigton
bFfiWpRx

Klawiatura notebooka nie jest narzędziem ergonomicznie przystosowanym do potrzeb osób, które często wprowadzają do komputera duże ilości danych liczbowych. Dbając o komfort użytkowników, firma ACCO Brands oferuje całą serię klawiatur numerycznych marki Kensington, w tym również model bezprzewodowy, pełniący dodatkowo funkcję niezależnego kalkulatora.

Nowe produkty uwalniają posiadaczy notebooków od uciążliwej pracy z niewygodnymi klawiszami komputerów przenośnych.

Sztandarowym produktem tej serii urządzeń jest Kensington Wireless CalcPad o wymiarach 138 x 77 x 24 mm, który komunikuje się z notebookiem za pomocą fal radiowych o częstotliwości 27 MHz oraz specjalnego odbiornika, umieszczanego w porcie USB komputera. Model ten pełni przede wszystkim funkcję zewnętrznej klawiatury numerycznej. Może być również z powodzeniem wykorzystywany jako w pełni funkcjonalny kalkulator.

bFfiWpRz

Kensington Wireless CalcPad ułatwia wprowadzanie danych liczbowych za pomocą dużych i wygodnych klawiszy. Dodatkowe 12 przycisków funkcyjnych ułatwia m.in. przeprowadzenie operacji walutowych oraz umożliwia przesłanie wyników działań bezpośrednio do aplikacji MS Excel na komputerze. Wireless CalcPad zasilany jest za pomocą akumulatorków, które można doładowywać, łącząc urządzenie z portem USB notebooka. Technologia oszczędzania energii powoduje automatyczne wyłączenie się klawiatury po 4 minutach bezczynności.

USB CalcPad różni się od poprzedniego modelu przede wszystkim sposobem komunikacji, ponieważ korzysta jedynie z połączenia USB. Producent pozostawił jednak dużą możliwość manewrowania urządzeniem, dzięki zwijanemu przewodowi o długości 70 cm. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowana obudowa EasyGrip dopasowuje się do każdej dłoni i zapewnia wygodne korzystanie z klawiatury, w każdych warunkach pracy. USB CalcPad umożliwia za pomocą jednego przycisku, przesłanie obliczonych danych do arkusza kalkulacyjnego w komputerze, podobnie jak w modelu bezprzewodowym.

Kolejnym produktem marki Kensigton jest Keyhub 2 Port, który łączy w sobie klawiaturę numeryczną dla laptopów oraz 2-portowy hub USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik otrzymuje wygodny sposób wprowadzania danych liczbowych oraz możliwość szybkiego i wygodnego podłączenia dodatkowych akcesoriów, które rozszerzą funkcjonalność laptopa. Model Keyhub 2 Port zasilany jest w całości z portu USB i oferuje transfer danych rzędu 12 Mb/s.

Marka Kensington - informacje

Marka Kensigton należy w całości do koncernu ACCO Brands, który dostarcza użytkownikom komputerów innowacyjne produkty, wytyczające standardy w swoich kategoriach. Wraz ze zmianą przyzwyczajeń i wzrostem znaczenia takich pojęć jak elastyczność, mobilność i ruch, wzrasta również znaczenie produktów, które zaspokajają potrzeby użytkowników komputerów - w biurze, w domu, w podróży.

bFfiWpRF

Wiodące na rynku akcesoria komputerowe Kensington to m.in. bardzo popularne myszy PocketMouse, trackballe ExpertMouse, zasilacze uniwersalne do notebooków i inne peryferia do komputerów PC i Macintosh®. Proste, inteligentne rozwiązania, takie jak detektor sieci bezprzewodowej WiFi Finder czy lampka FlyLight® wyznaczają trendy na rynku, podczas kiedy zabezpieczenie MicroSaver® wyznacza standardy rynkowe. Kensington oferuje również pełną gamę toreb do notebooków, na czele z linią produktów Contour - pierwszym tego typu rozwiązaniem zaprojektowanym z myślą o ergonomii, jak również szeroką gamę akcesoriów ergonomicznych, zasilających oraz do komputerów stacjonarnych.

bFfiWpSa
modne gadżety
styl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)