Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
mysz komputerowa
21.03.2007 10:51

Navigator 380 - komunikatywna mysz

Navigator 380 firmy Genius jest produktem, który łączy w sobie funkcje myszy i telefonu internetowego.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mysz komputerowa jest urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie swobodne korzystanie z komputera. Navigator 380 firmy Genius jest produktem, który łączy w sobie funkcje myszy i telefonu internetowego.

Szaro-czarna plastikowa obudowa myszy otwiera się jak telefon z klapką i w rzeczywistości… jest telefonem. Nie posiada on standardowej klawiatury do wybierania numerów. Rozmówcę wybiera się z listy kontaktów i uruchamia funkcję dzwonienia. Gdy telefon jest zamknięty, o przychodzących rozmowach informuje dioda LED umieszczona obok kółka myszy.

Navigator 380 jest wyposażony w bogaty zestaw oprogramowania, dzięki któremu komunikowanie się przez internet jest dużo prostsze i przyjemniejsze. Mail Checker to program, który regularnie sprawdza pocztę poprzez serwer POP3 i informuje użytkownika o nowych wiadomościach. Różne funkcje takie, jak np. otwarcie Internet Explorera, Windows Media Playera, kopiowanie, wklejanie i wiele innych są szybko dostępne dzięki trzeciemu przyciskowi myszy.

Bardzo przydatne może okazać się oprogramowanie VoIP, które pozwala na korzystanie z sześciu różnych komunikatorów sieciowych (Yahoo Messenger, MSN, Skype, Googletalk, QQ i AIM) poprzez jeden interfejs główny. Przy jego pomocy, można rozmawiać, wysyłać wiadomości oraz pliki bez potrzeby przełączania się między różnymi aplikacjami. Poza listą kontaktów, program zawiera również książkę telefoniczną, historię rozmów, pocztę głosową i funkcję nagrywania.

Poza tym, Navigator 380 może być używany jak każda inna standardowa mysz o rozdzielczości 1200dpi.

Tagi: mysz komputerowa, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz