Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nawigacja, która sama tłumaczy

0
Podziel się:

Smart Elektronik rozpoczął sprzedaż dwóch nawigacji z unikalną funkcją tłumacza najpotrzebniejszych zwrotów.

Nawigacja, która sama tłumaczy
bETvUxFh

Elektronik rozpoczął sprzedaż dwóch nawigacji z unikalną funkcją tłumacza najpotrzebniejszych zwrotów.

Obsługa tej funkcji jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać interesujące nas słowo - np. ,,stacja benzynowa" czy ,,nocleg", a otrzymamy tłumaczenie w wybranym języku wraz z możliwością odsłuchania. Kolejne wersje językowe translatora będą wkrótce dostępne na www.swiatgps.pl.

Oba modele nowych nawigacji produkowanych przez Smart Elektronik są oferowane z różnymi mapami. I tak, urządzenia oznaczone EUROPA wyposażono w mapy TeleAtlas obejmujące 43 kraje naszego kontynentu. Nawigacje zostały także wzbogacone o system SmartDrive, który w realistyczny sposób wyświetla drogowe tablice kierunkowe. Automatyczny, inteligentny zoom pozwala na zmianę skali mapy w zależności od położenia pojazdu, planowanych manewrów czy prędkości jazdy, a asystent pasa ruchu wskazuje właściwy pas do poruszania się po wcześniej wyznaczonej trasie. Funkcja omijania płatnych dróg pozwoli taniej dojechać do celu, a automatyczne informacje o przepisach drogowych w kraju, do którego wjeżdżamy poprawią nasze bezpieczeństwo. Modele oznaczone AM zawierają natomiast AutoMapę Polski, a AME AutoMapę Europy.

bETvUxFj

Nowe nawigacje charakteryzują się nowoczesnym designem, są ultarcienkie i ważą zaledwie 130 g (SG 330 z ekranem 3,5 cala) i 190 g (SG 630 z ekranem 4,3 cala).

bETvUxFK
modne gadżety
styl
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)