Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nieoficjalna komórka Nintendo

0
Podziel się:

Jak do tej pory firma Nintendo nie wyraziła zgody na wykorzystanie swoich gier w jakimkolwiek urządzeniu, produkowanym przez inną firmę.

Nieoficjalna komórka Nintendo

Jak do tej pory firma Nintendo nie wyraziła zgody na wykorzystanie swoich gier w jakimkolwiek urządzeniu, produkowanym przez inną firmę. Nasuwa się więc pytanie, czy telefon Fly Mobile MC100 obsługuje tytuły Nintendo legalnie?

Komorka Fly Mobile MC100 umożliwia zabawę z grami przeznaczonymi na takie konsole japońskiego producenta, jak SNES, Game Boy Color, Game Boy oraz NES, więc są to przede wszystkim raczej stare tytuły. Co więcej, Fly Mobile twierdzi, że wszystkie gry można za darmo pobrać z Internetu.

Dobrą zabawę ułatwi klawiatura dostosowana do grania oraz joystick. Użycie w telefonie specjalnego chipsetu Yamahy sprawia, że urządzenie odtwarza dźwięk wysokiej jakości. Ponadto MC100 posiada czytnik e-booków oraz obsługę poczty elektronicznej. Inne z funkcji telefonu to: wyświetlacz o rozdzielczości 240x320, odtwarzacz plików multimedialnych, obsługa kart pamięci microSD oraz aparat cyfrowy 2Mpix.

Do czasu jak Nintendo nie zgłosi zastrzeżeń co do urządzenia, możne je nabyć za 270 dolarów.

modne gadżety
styl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)