Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
nokia
24.04.2008 08:09

Nokia dla melomanów

Poza prowadzeniem rozmów, komórki są dedykowane do odtwarzania muzyki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(www.nokia.com)

Nokia przedstawiła dwa nowe modele telefonów komórkowych z linii XpressMusic - 5320 oraz 5220. Poza prowadzeniem rozmów, komórki są dedykowane do odtwarzania muzyki.

Model 5320 XpressMusic posiada specjalne klawisze służące do nawigacji po utworach zapisanych w pamięci. Ponadto dysponuje złączem słuchawkowym 3,5 mm jack, możliwością odtwarzania muzyki przez 24 godziny bez konieczności ładowania oraz specjalnym chipem audio odpowiadającym za wysoką jakość dźwięku. Złącze HS-USB służy do szybkiego transferu plików z komputera do telefonu. Urządzenie obsługuje karty pamięci o pojemności do 8GB. Nokia 5220 XpressMusic różni się od modelu 5320 XpressMusic jedynie wzornictwem obudowy. Telefony powinny być dostępne w trzecim kwartale 2008 roku prawdopodobnie w cenie od 160 EUR do 220 EUR.

Dodatkowo Nokia poinformowała o planach wprowadzenia na rynek głośników, które będzie można podłączyć do powyższych modeli komórek. Poza odtwarzaniem muzyki Speakers MD-8 posiadają wbudowaną antenę radiową FM. Dostępne będą również w drugiej połowie roku.

Tagi: nokia, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz