Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
apple
02.07.2008 15:05

Prawdziwe ceny iPhone'a

iPhone bez kontraktu kupić będzie można za jedyne 599 dolarów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Według wydanego właśnie przez AT&T oświadczenia, najnowszy model iPhone kupić będzie można bez kontraktu za dodatkowe, bagatela, 400 dolarów. Telefony Apple, których premiera zbliża się wielkimi krokami, kosztować będą 599 i 699 dolarów, w zależności od wybranej zainstalowanej ilości pamięci.

O ile telefon kupić będzie można w wersji bez kontraktu, działać on i tak może tylko w sieci AT&T. Najnowszy iPhone przy zakupie z umową kosztować miał jedynie 199 dolarów, przy czym najniższy plan taryfowy, jaki AT&T oferuje użytkownikom, którzy zdecydują się kupić to cacko, to 80 dolarów miesięcznie. Przy każdym wariancie umowy AT&T wraz z iPhone otrzymujemy nieograniczoną możliwość surfowania po internecie i wysyłania listów e-mail.

Pierwszy model iPhone sprzedawany był w Stanach w opcji bez kontraktu, ale AT&T umożliwiało "odblokowanie" go jedynie przy podpisaniu dwuletniej umowy. AT&T planuje tym razem wprowadzenie taryfy pre-paid, która może stać się szczególnie atrakcyjna dla młodych, niepracujących ludzi.

Najnowszy iPhone oferuje usprawnioną transmisję danych oraz dokładniejszą nawigację.

Sklepowej premiery spodziewać się można 11 lipca o godzinie 8 rano (pierwszy iPhone pojawił się w godzinach wieczornych).

Tagi: apple, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz