Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
radio
04.02.2008 13:34

Radio internetowe może być przenośne

Długo oczekiwany PMP – Slacker Portable, przenośne radio Wi-Fi, działające również offline, trafiło wreszcie do sprzedaży.

Podziel się
Dodaj komentarz

Długo oczekiwany PMP - Slacker Portable, przenośne radio Wi-Fi, działające również offline, trafiło wreszcie do sprzedaży.

Nie jest to jednak zwyczajne radio, bowiem można w pełni dobrać według własnych upodobań odbieraną muzykę.

Slacker Radio to serwis, z którego pobierana jest muzyka do odtwarzacza. W praktyce oznacza to 2 miliony piosenek, 100 profesjonalnie zaprogramowanych stacji oraz możliwość tworzenia własnych zestawów utworów. Co ciekawe, muzyka pobrana strumieniowo z serwisu firmy Slacker, według zapewnień producenta, jest także dostępna offline. Każdy utwór opatrzony jest szczegółowym opisem wykonawcy. Prócz tego, użytkownik może słuchać własnych utworów, skopiowanych do pamięci urządzenia.

Pierwszy z dostępnych modeli Slacker Portable, posiada duży wyświetlacz LCD 4''. Obsługiwane pliki dźwiękowe to na razie MP3 i WMA. Możliwe jest zsynchronizowanie stacji radiowych przez łącze sieci bezprzewodowej z komputerów z systemami Windows oraz Mac OS X. Trzy wersje urządzenia różnią się pojemnością - 2GB wystarczy na dostęp do 1500 utworów, 4GB pozwoli na odtworzenie 2500 zaś najpojemniejszy Slacker 8GB, umożliwi wybór spośród aż 4000 utworów. Każdy z odtwarzaczy posiada wydzieloną przestrzeń dyskową na dodatkowe pliki skopiowane przez użytkownika.

Za Slacker Portable trzeba zapłacić 200, 250 lub 300$, w zależności od wielkości pamięci. Slacker Radio jest także dostępne przez przeglądarkę w Internecie.

Tagi: radio, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz