Notowania

Przejdź na
sony ericsson
13.09.2010 13:42

Sony Ericsson kombinuje: Tablet i telefon w jednym

Na razie to tylko projekt, na sprzedaż trzeba jeszcze poczekać.

Podziel się
Dodaj komentarz

Innowacyjny pomysł designera Du Jun zaowocował prototypem, który pozwala za pomocą jednego ruchu zamienić kompaktowy telefon w tablet z szerokoformatowym wyświetlaczem.

Na pierwszy rzut oka, urządzenie wygląda zwyczajnie, dopiero po jego otwarciu okazuje się, że telefon składa się z dwóch niezależnych części. Mogą one pracować samodzielnie, komunikując się nawzajem poprzez Bluetooth. Dzięki temu, urządzenie może być używane jako np. walkie-talkie. Kiedy natomiast użytkownik chce oglądać telewizję przez Internet może z powrotem połączyć obydwa elementy, tworząc panoramiczny ekran, na którym komfortowo obejrzy każdy program.

Niestety na razie projekt jest w fazie pomysłu, pozostaje więc czekać cierpliwie, aż urządzenie zadebiutuje na rynku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/52/t110644.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/gadzety/artykul/nowe;kieszonkowe;kamery;jvc,11,0,674827.html) Nowe kieszonkowe kamery JVC Umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości HD.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t75367.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/media/artykul/marihuana;trafila;do;reklamy;jako;lekarstwo,225,0,671457.html) Marihuana trafiła do reklamy, jako lekarstwo Według pierwszych informacji spot nie wywołał protestów publiczności.
Tagi: sony ericsson, tablet, telefon, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz