Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sony Ericsson kombinuje: Tablet i telefon w jednym

0
Podziel się

Na razie to tylko projekt, na sprzedaż trzeba jeszcze poczekać.

Sony Ericsson kombinuje: Tablet i telefon w jednym
bEieQxvp

Innowacyjny pomysł designera Du Jun zaowocował prototypem, który pozwala za pomocą jednego ruchu zamienić kompaktowy telefon w tablet z szerokoformatowym wyświetlaczem.

Na pierwszy rzut oka, urządzenie wygląda zwyczajnie, dopiero po jego otwarciu okazuje się, że telefon składa się z dwóch niezależnych części. Mogą one pracować samodzielnie, komunikując się nawzajem poprzez Bluetooth. Dzięki temu, urządzenie może być używane jako np. walkie-talkie. Kiedy natomiast użytkownik chce oglądać telewizję przez Internet może z powrotem połączyć obydwa elementy, tworząc panoramiczny ekran, na którym komfortowo obejrzy każdy program.

Niestety na razie projekt jest w fazie pomysłu, pozostaje więc czekać cierpliwie, aż urządzenie zadebiutuje na rynku.

bEieQxvr
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/52/t110644.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/gadzety/artykul/nowe;kieszonkowe;kamery;jvc,11,0,674827.html) Nowe kieszonkowe kamery JVC Umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości HD.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t75367.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/media/artykul/marihuana;trafila;do;reklamy;jako;lekarstwo,225,0,671457.html) Marihuana trafiła do reklamy, jako lekarstwo Według pierwszych informacji spot nie wywołał protestów publiczności.
bEieQxvS
KOMENTARZE
(0)