Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sony
13.10.2010 09:01

Sony sprzedaje telewizor z wyszukiwarką Google

Na razie wypuści na rynek tylko próbną partię. Chce zbadać popyt na ten produkt.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Monkey Business Images</br>/Dreamstime.com)

Japoński koncern elektroniczny Sony Corp. poinformował, że w tę sobotę wprowadzi do sprzedaży w USA telewizory wyposażone w popularną wyszukiwarkę internetową Google.

Sony nie ukrywa, że będzie to propozycja sondażowa, która ma ujawnić jak wielu konsumentów będzie chciało mieć telewizor z dostępem do Internetu.

Nowe telewizory zaprezentowano w Nowym Jorku. Mają płaskie ekrany ciekłokrystaliczne LCD o przekątnej od 24 do 46 cali i wszystkie dotychczasowe funkcje ich poprzedników a zalecane ceny detaliczne producent określił w przedziale od 600 do 1400 dolarów. Będą więc droższe o ok. 200-400 dolarów od zwykłych odbiorników.

news.sel.sony.comTelewizory z wyszukiwarką internetową mają najpierw pojawić się w ofercie Sony online a na początku przyszłego tygodnia w amerykańskiej sieci sklepów Best Buy.

Analitycy rynku obawiają się, że nowe telewizory mogą nie zdobyć natychmiast popularności wśród klientów, którzy w okresie wciąż nie najlepszej koniunktury gospodarczej ostrożnie wydają swoje pieniądze. Zazwyczaj trzeba ich przekonać, że nowe propozycje - jak np. iPhony i iPady firmy Apple- warte są ich ceny.

Czytaj w Money.pl

Tagi: sony, google, wyszukiwarka, modne gadżety, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz