Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
długopis
29.06.2006 13:44

Szpiegowski długopis

Firma Brando Workshop zaprezentowała ciekawy gadżet w postaci długopisu, wyposażonego w dyktafon, radio, oraz pamięć flash o pojemności 512MB, która może również pełnić funkcję odtwarzacza plików MP3.

Podziel się
Dodaj komentarz

Firma Brando Workshop zaprezentowała ciekawy gadżet w postaci długopisu, wyposażonego w dyktafon, radio, oraz pamięć flash o pojemności 512MB, która może również pełnić funkcję odtwarzacza plików MP3. Nietypowy produkt może zainteresować osoby, które chciałyby zasmakować życia szpiega, lub po prostu użytkowników, ceniących sobie kompaktowość i funkcjonalność rozwiązań.

Kontrowersyjny pomysł na zastosowanie nowego długopisu został zaprezentowany przez dziennikarzy serwisu Gizmodo. Otóż za pomocą gadżetu możnaby nagrać swojego szefa podczas jakiejś poufnej rozmowy w ustronnym miejscu, a następnie skorzystać z pamięci flash w celu wykradzenia ważnych dokumentów z komputerów firmy, dotyczących właśnie danej kwestii. Po przeanalizowaniu danych pozostałoby już tylko szantażowanie kierownictwa firmy plikami i zapisem rozmowy, w oczekiwaniu na ciekawą propozycję finansową, którą należałoby oczywiście podpisać samym długopisem.

Tagi: długopis, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
4press
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz