Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
timex
30.03.2007 12:13

Timex klasy ekstrem

Kolekcję zegarków Timex na wyprawy wyróżnia unikalne połączenie funkcjonalności i stylu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kolekcję zegarków na wyprawy Timex Expedition E-Tide-Temp-Compass wyróżnia unikalne połączenie funkcjonalności i stylu.

Ukryte w stalowej kopercie zegarka miniaturowe czujniki regulują pracę czwartej wskazówki na cyferblacie. Dzięki temu zegarek może zmierzyć temperaturę otoczenia albo służyć jako elektroniczny kompas.

Kolejną funkcją jest możliwość wyliczenia czasu do nabliższego przypływu czy odpływu - bardzo przydatna nie tylko dla żeglarzy i surferów, ale także dla miłośników spacerów brzegiem morza, wypraw na urokliwe wysepki czy do pełnych zakamarków morskich zatoczek. W zegarkach tych można pływać - są wodoszczelne do 100 m.

Timex Expedition E-Tide-Temp-Compass to kompan dla każdego, kto lubi spędzać czas na łonie natury i czerpać radość z aktywnego stylu życia. Zegarki wykonane są bowiem z wytrzymałych materiałów - koperta ze szlachetnej stali, pasek - z naturalnej skóry albo bardzo trwałego silikonu. Zaś dzięki podświetleniu tarczy i świecącym wskazówkom zegarek jest też niezawodnym towarzyszem nocnych wędrówek.

Cena zegarków z kolekcji Timex Expedition E-Tide-Temp-Compass wynosi 489 zł (w sklepie internetowym www.timex.pl). Zegarki dostępne są również w punktach sprzedaży Timex na terenie całego kraju

Tagi: timex, modne gadżety, styl, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz