Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
połówki pomarańczy
11.05.2007 11:32

2. urodziny Połówek Pomarańczy

Jubileuszowa impreza odbędzie się w kultowym Blue Note Jazz Club w najbliższą niedzielę.

Podziel się
Dodaj komentarz

Klub Singla Połówki Pomarańczy po sukcesie odniesionym we Wrocławiu i Warszawie rozpoczyna działalność w trzech kolejnych miastach – Poznaniu, Krakowie i Trójmieście.

W drugą rocznicę pierwszej imprezy klubowej Połówek Pomarańczy, która odbyła się 12. maja 2005 r. w Maňana Cafe we Wrocławiu, świętować będziemy drugie urodziny, a zarazem inaugurację działalności w Poznaniu.

Impreza odbędzie się w kultowym Blue Note Jazz Club znanym przede wszystkim ze znakomitych koncertów nie tylko w Poznaniu, ale w Polsce i ZOBACZ TAKŻE:
Skąd wziął się Klub Singla Połówki Pomarańczy?Europie. Połówki Pomarańczy wniosą w to miejsce odrobinę odmiany i nowego powiewu. Imprezę poprowadzi niezrównany showman Paweł Gołębski.

Na uczestników imprezy czekać będzie urodzinowy tort, wyśmienite drinki oraz fantastyczna zabawa w gronie poznańskich singli. Ogromna dawka pomarańczowej energii uzupełniona muzyką klubową w gorących klimatach latino oraz liczne niespodzianki.

Wstęp na imprezę dla wszystkich chętnych, tym razem bez kart klubowych, wyłącznie po rezerwacji na stronie: www.polowki.pl. *Zapraszamy do Blue Note Jazz Club w najbliższą niedzielę, 13 maja o godz. 20. *

Pierwszy w Polsce Klub Singla – Połówki Pomarańczy – powstał w maju 2005 roku we Wrocławiu jako alternatywa dla internetowych serwisów randkowych oraz biur matrymonialnych. Jest klubem towarzyskim zrzeszającym obecnie ponad 4 500 członków – osób w wieku powyżej 25 roku życia, ze średnim i wyższym wykształceniem, o średnich i wyższych dochodach, mieszkańców dużych miast.

Od czerwca 2006 roku klub jest obecny również w Warszawie, a na przełomie maja i czerwca 2007 rozpoczyna działalność w Poznaniu, Krakowie i Trójmieście. Trwają również intensywne przygotowania do otwarcia oddziałów klubu w Łodzi i na Śląsku.

Tagi: połówki pomarańczy, styl, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz