Notowania

seks
25.01.2011 14:24

Berlusconi na żywo: "dom publiczny"

Premier Włoch po raz kolejny zadzwonił do nadawanego na żywo programu telewizyjnego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Premier Włoch Silvio Berlusconi po raz kolejny zadzwonił do nadawanego na żywo programu telewizyjnego, nazwał go _ domem publicznym _ i zbeształ autorów. Szef rządu interweniował w poniedziałek późnym wieczorem w komercyjnej stacji La 7.

Opisana szczegółowo przez wtorkową prasę dyskusja w studiu cyklicznego programu publicystycznego, prowadzonego przez znanego dziennikarza Gada Lernera, dotyczyła prokuratorskiego śledztwa w sprawie prostytucji, jakim został objęty także szef rządu.

Kiedy program dobiegał końca, Berlusconi zadzwonił do studia, mówiąc między innymi: _ Oglądam program godny potępienia, podły, obrzydliwy, prowadzony w sposób wstrętny _.

Następnie wezwał obecną w studiu znaną piosenkarkę, eurodeputowaną z jego partii Ivę Zanicchi, by - jak to ujął - _ wyszła z tego telewizyjnego domu publicznego _. Zanicchi pozostała jednak do końca.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/73/t113225.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/berlusconi;odpowie;za;bunga;bunga;z;nieletnia,1,0,753409.html) Berlusconi odpowie za bunga bunga z nieletnią

Ostro zaatakowany przez premiera prowadzący odpierał stawiane mu zarzuty. Odnosząc się do decyzji Berlusconiego o odmowie złożenia zeznań, dziennikarz zapytał: _ Dlaczego nie pójdzie pan do sądu zamiast obrażać? _.

_ Ponieważ jest pan także moim premierem zachęcam pana, by złagodził pan ton _ - dodał Lerner. Po kolejnych słowach szefa rządu, obraźliwych pod adresem gości w studiu, prezenter oświadczył: _ Już pan obraził wszystkich wystarczająco. Teraz już dosyć _. Na zakończenie ostrej rozmowy Lerner zwrócił się do prezesa Rady Ministrów: _ Jest pan prostakiem _.

Już wcześniej Berlusconi dzwonił do publicystycznych programów na żywo, wdając się w dyskusje z prowadzącymi. Niedawno wypowiadał się na antenie RAI 3, nazywając autorów popularnego talk-show _ mistyfikatorami _. Kiedy zadzwonił tam ponownie przed kilkoma dniami, nie został dopuszczony na antenę.

Czytaj w Money.pl

Tagi: seks, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, highlife, pap, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz