Notowania

Przejdź na
berlusconi
15.02.2011 11:30

Berlusconiego za "bunga bunga" będą sądzić kobiety

Sąd w Mediolanie przychylił się do wniosku prokuratury. Będzie proces w trybie natychmiastowym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

*Premier Włoch został postawiony w stan oskarżenia. Grozi mu do sześciu lat więzienia. Odpowie za płatny seks z nieletnią i używanie wpływów politycznych dla zatuszowania sprawy. Sąd w Mediolanie przychylił się do wniosku prokuratury, proces odbędzie się w trybie natychmiastowym. *

Rozprawę wyznaczono na 6 kwietnia. Już wiadomo, że w składzie sędziowskim będą same kobiety.

Szef włoskiego rządu jest podejrzany o wymuszenie oraz korzystanie z prostytucji osoby nieletniej. W nocy z 27 na 28 maja ubiegłego roku sam premier telefonował na komendę policji w Mediolanie i prosił o zwolnienie zatrzymanej za kradzież nieletniej. Berlusconi wyjaśnił swoją interwencję faktem, że dziewczyna miała być _ wnuczką Mubaraka _.

Jak się potem okazało, nie jest ona Egipcjanką, lecz Marokanką. Ponadto prokuratura twierdzi, iż ma dowody, że należała ona do tzw. haremu premiera, umilającego mu wieczory w prywatnej rezydencji pod Mediolanem i odbywała z nim stosunki seksualne.
Berlusconi zapowiedział, że będzie się bronić do upadłego. Jego adwokaci zaś uprzedzili, że zaczną obronę od wytknięcia prokuraturze nieprawidłowości proceduralnych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/108/t83820.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/782;strony;dowodow;na;bunga;bunga,157,0,769693.html) 782 strony dowodów na bunga bunga Prokuratura w Mediolanie domaga się niezwłocznego postawienia przed sądem Berlusconiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/171/t75691.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/berlusconi;na;zywo;dom;publiczny,207,0,759759.html) Berlusconi na żywo: "dom publiczny" Premier Włoch po raz kolejny zadzwonił do nadawanego na żywo programu telewizyjnego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/73/t113225.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/berlusconi;odpowie;za;bunga;bunga;z;nieletnia,1,0,753409.html) Berlusconi odpowie za bunga bunga z nieletnią Sąd zbada udział nieletniej córki imigrantów z Maroka, w przyjęciach w rezydencji premiera.
Tagi: berlusconi, bunga bunga, seks, sąd, nieletnia, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz