Notowania

Przejdź na
jackson
03.07.2009 07:48

Bilety wstępu na pogrzeb Jacksona

Ceremonia odbędzie się w hali sportowej Staples Center.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Publiczny pogrzeb Michaela Jacksona odbędzie się we wtorek w hali sportowej Staples Center w Los Angeles - poinformowali reprezentanci rodziny zmarłego artysty.

Uroczystość mająca na celu _ uczczenie życia Michaela Jacksona, króla popu _, rozpocznie się o godzinie 10.00 czasu miejscowego (19.00 czasu polskiego) - precyzował komunikat agencji ds. wizerunku i kontaktów Sunshine, Sachs & Associates.

Szczegóły dotyczące uroczystości będą dopiero podane na konferencji prasowej firmy AEG, właściciela Staples Center i organizatora londyńskich koncertów Michaela Jacksona.

Za darmo zostanie rozdanych 11 tysięcy biletów wstępu.

Staples Center w sumie liczy 20 tysięcy miejsc. Właśnie w tej hali sportowej odbywały się próby, w czasie których piosenkarz przygotowywał się do mającej rozpocząć się 13 lipca w Londynie serii koncertów.

Komunikat nic nie wspominał o dacie i miejscu pochówku artysty, który zmarł nagle 25 czerwca w Los Angeles. Wcześniej sugerowano, że prywatny pogrzeb mógłby się odbyć w niedzielę.

ZOBACZ FILM Z OSTATNIEJ PRÓBY MICHAELA JACKSONA:

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Jest testament **Jacksona** - będzie walka o pieniądze ]( http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/jest;testament;jacksona;-;bedzie;walka;o;pieniadze,130,0,486786.html )
* [ Pytania po śmierci **Jacksona**. Wiele wątpliwości ]( http://manager.money.pl/styl/highlife/artykul/pytania;po;smierci;jacksona;wiele;watpliwosci,75,0,485963.html )
* [ **Jackson** zostawił długi i miliard dolarów majątku ]( http://news.money.pl/artykul/jackson;zostawil;dlugi;i;miliard;dolarow;majatku,231,0,485351.html )
Tagi: jackson, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, IAR, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz