Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gates
15.09.2010 07:58

Bill Gates uhonorowany przez kolegów skautów

Szef Microsoftu otrzymał nagrodę Srebrnego Bawoła - za zasługi dla młodych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Współzałożyciel firmy Microsoft Bill Gates otrzymał nagrodę _ Srebrnego Bawoła _ - najwyższe wyróżnienie przyznawane przez amerykańskich skautów osobom dorosłym za ich zasługi dla ludzi młodych.

Gates otrzymał nagrodę podczas uroczystego lunchu w Seattle. Przedstawiciele skautowskich władz mówili, że Gates zasłużył na wyróżnienie nie tylko za sukces odniesiony z Microsoft, ale przede wszystkimza swoją działalność humanitarną w ramach Bill and Melinda Gates Foundation.

Gates był skautem w latach 60. i 70. Podczas wczorajszego spotkania powiedział zgromadzonym, że choć nie był najlepszy w wędrówkach i gotowaniu na biwakach, wspomina tamten czas jako wspaniałe doświadczenie i szansę.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t47130.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/gates;i;buffett;do;bogatych;podzielcie;sie;majatkiem,100,0,633444.html) Gates i Buffett do bogatych: Podzielcie się majątkiem Współzałożyciel Microsoftu i znany inwestor prowadzą kampanię charytatywną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/148/t21140.jpg ) ] (http://manager.money.pl/news/artykul/microsoft;kupil;wyszukiwarke;ktora;mysli,203,0,352715.html) Microsoft kupił wyszukiwarkę, która myśli Firma Billa Gatesa ma szansę zrewolucjonizować rynek wyszukiwarek internetowych.
Tagi: gates, nagroda, skaut, srebrny bawół, microsoft, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz