Notowania

Przejdź na
wygrana w lotto
07.07.2010 07:21

Całe Włochy grają, bo do zgarnięcia jest 96 mln euro

Do nierozstrzygniętej gry przyłączają się Szwajcarzy, Austriacy, Francuzi i Słoweńcy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(VideoRan/cc/flickr)

Do 96 milionów 200 tysięcy euro wzrosła kumulacja we włoskiej grze liczbowej Superenalotto. Wraz z falą 40-stopniowych upałów we Włoszech z każdym dniem rośnie gorączka gry.

Wczoraj po raz kolejny nie padła _ szóstka _ w grze, którą pasjonują się miliony mieszkańców Italii, a także zagraniczni turyści. Również ich zachęca się, by spróbowali swego szczęścia. Masowo przyjeżdżają do Włoch - tylko po to, żeby zagrać - mieszkańcy regionów przygranicznych ze Szwajcarii, Austrii, Francji i Słowenii.

Rekordowa wygrana w Superenalotto padła w sierpniu zeszłego roku, gdy ktoś w małym miasteczkuw Toskanii wygrał prawie 148 milionów euro. Jeżeli jutro, a także w sobotę nikt nie trafi _ szóstki _, do wygrania będzie około 100 milionów euro.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Rekordowa wygrana na loterii w Wielkiej Brytanii ]( http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/rekordowa;wygrana;na;loterii;w;wielkiej;brytanii,212,0,587220.html )
* [ Francuzi będą grać w lotto i bingo. Na rzecz Afryki ]( http://news.money.pl/artykul/francuzi;beda;grac;w;lotto;i;bingo;na;rzecz;afryki,33,0,518689.html )
* [ Lotto znów obiecuje, że zbliżają się kumulacje ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lotto;znow;obiecuje;ze;zblizaja;sie;kumulacje,17,0,595985.html )
Tagi: wygrana w lotto, lotto, kumulacja, włochy, styl, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz