Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Come back Michaela Jacksona?

Po raz pierwszy od 2005 roku 49-letnia gwiazda popu zdecydowała się na udzielenie wywiadu magazynowi Ebony.

Podziel się
Dodaj komentarz
(EPA/PAP)

Po raz pierwszy od 2005 roku, kiedy wskutek afery dotyczącej molestowania seksualnego dzieci Michael Jackson usunął się z życia publicznego, 49-letnia gwiazda popu zdecydowała się na udzielenie wywiadu magazynowi Ebony.

Powód? Dwudziestopięciolecie "Thrillera", czyli albumu muzycznego, który sprzedał się w największej jak dotąd liczbie egzemplarzy. Na całym świecie znaleźli się chętni na 104-milionowy nakład.

Numer pisma z sylwetką Michaela na okładce i wywiadem w środku trafił do kiosków 13 listopada. Harriette Cole, dyrektor kreatywna Ebony, spędziła z piosenkarzem półtora dnia. Wg niej, wbrew temu, co mówi się w mediach, jest on całkowicie normalny. "Ma 49 lat. Dorósł. Jeśli uczysz się na swoich błędach, stajesz się silniejszy. Wydaje się, że w jego przypadku tak się właśnie stało. Przysięgam, naprawdę zachowywał się całkiem zwyczajnie" - powiedziała Cole w wywiadzie udzielonym NBC Today.

Michael, ojciec trojga dzieci, spędza dzień w studio nagraniowym, nie ujawnił jednak, czy pracuje nad nową płytą. Wyznał natomiast, że chorował na bielactwo nabyte, które starał się maskować białym makijażem. W ten sposób ukrywał też blizny po oparzeniach, których doznał podczas jednego z koncertów sprzed lat.

Nie cichną pogłoski, że pod koniec roku Jacko zamierza wydać jubileuszową wersję "Thrillera". Na odświeżonej płycie mają się pojawić 4 nowe utwory i 4 remiksy. W projekcie wezmą udział, m.in.: Black Eyed Peas, Akon czy Will.I.Am.

Okładka magazynu Ebony zdążyła już wzbudzić kontrowersje. Zdjęcie Michaela zostało bowiem zmodyfikowane w taki sposób, by maksymalnie wybielić jego skórę. Ponadto gwiazdor jest ubrany cały na biało. Niektórzy dziennikarze okrzyknęli Jacksona najbielszą osobą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na okładce pisma.

Tagi: michael jackson, styl, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz