Notowania

bunga
27.01.2011 13:50

Druga nieletnia zamieszana w bunga bunga

Ujawniono nazwisko dziewczyny, która uczestniczyła w przyjęciach u Berlusconiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Nazwisko drugiej nieletniej, która miała uczestniczyć w przyjęciach w prywatnej rezydencji premiera Włoch Silvio Berlusconiego, pojawiło się w aktach prokuratury, prowadzącej dochodzenie w sprawie prostytucji - poinformowała agencja ANSA.

Według włoskiej agencji prasowej chodzi o urodzoną w 1991 roku Iris Berardi, która bywała w domu premiera w 2009 roku zanim ukończyła 18 lat. Jej nazwisko wymieniono w dokumentacji prokuratury, przesłanej w środę do parlamentu jako nowe dowody dołączone do złożonego wcześniej przez nią wniosku o wyrażenie zgody na przeszukanie rezydencji szefa rządu.

To druga nieletnia po głównej bohaterce skandalu obyczajowego z udziałem premiera, 18-letniej obecnie już Karimie, znanej jako Ruby. Przed osiągnięciem pełnoletniości uczestniczyła ona w rozwiązłych zabawach w mediolańskim domu Berlusconiego, za co regularnie dostawała pieniądze; w sumie - jak twierdzi prasa - około ćwierć miliona euro.

ZOBACZ IRIS BERARDI, KOLEJNĄ BOHATERKĘ BUNGA BUNGA:

W środę media ujawniły, że w ramach śledztwa skonfiskowano 14 stycznia notes Ruby, w którym zapisywała ona otrzymywane sumy. Pojawił się tam również zapis, że _ za dwa miesiące _ dostanie ona od osoby, określonej jako _ B _ 4,5 miliona euro.

Premier Berlusconi zaprzecza, jakoby w jego domach dochodziło do prostytucji, a całe dochodzenie nazwał ostatnio _ skandalicznym _ i wyraził przekonanie, że burza ta minie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/73/t113225.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/berlusconi;odpowie;za;bunga;bunga;z;nieletnia,1,0,753409.html) Berlusconi odpowie za bunga bunga z nieletnią Sąd zbada udział nieletniej córki imigrantów z Maroka, w przyjęciach w rezydencji premiera.
[ ( http://static1.menstream.pl/i/art/19/130067_tiny.jpg ) ] (http://meski-swiat.menstream.pl/galerie/bunga;bunga;i;inne;sekrety;politykow,galeria,4916,0.html) Bunga Bunga i inne miłosne sekrety polityków Nazywany lubieżnym premierem Bunga Bunga, nagi władca Czech z photoshopa, król w klubie ze striptizem czy prezydent i jego pięć pierwszych dam - poznaj sekrety polityków
Tagi: bunga, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz