Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
george michael
14.09.2010 19:44

George Michael skazany na więzienie

Prowadził samochód po spożyciu narkotyków. Dostał 8 tygodni więzienia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

fot: PAP/EPA_ fot: PAP/EPA _[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/george;michael;skazany;na;wiezienie,galeria,4243,0.html)Piosenkarz George Michael został dziś skazany na osiem tygodni więzienia za prowadzenie pod wpływem narkotyków. Sędzia powiedział piosenkarzowi, że jego uzależnienie od marihuany stwarza zagrożenie dla niego samego i dla społeczeństwa.

47-letni Michael, który 4 lipca wjechał swym samochodem w sklep fotograficzny w północnym Londynie, przyznał się, że prowadził będąc pod wpływem marihuany. Teraz będzie musiał odsiedzieć co najmniej cztery tygodnie, gdyż sąd dopuścił zwolnienie warunkowe po odbyciu połowy kary. Zapłaci też 1250 funtów szterlingów grzywny i na pięć lat straci prawo jazdy.

Tym razem sędzia uznał, że mimo okazanej przez Michaela skruchy kara pozbawienia wolności jest konieczna, z uwagi na fakt, że nie był to pierwszy przypadek zatrzymania piosenkarza za prowadzenie pod wpływem narkotyków. W 2007 roku Michael był już za to skazany na 10 godzin prac społecznie użytecznych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t75367.jpg ) ] (http://manager.money.pl/styl/ciekawostki/artykul/marsz;na;rzecz;legalizacji;marihuany,189,0,616125.html) Marsz na rzecz legalizacji marihuany Tysiąc osób demonstrowało na plaży Ipanema w Rio de Janeiro w Brazylii.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/3953/cannabis_icon.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/iphone;pomoze;zlokalizowac;marihuane,1,0,493569.html) iPhone pomoże zlokalizować marihuanę Apple zaakceptowało kolejną kontrowersyjną aplikację. Tym razem Cannabis ułatwi posiadaczom iPhone znalezienie marihuany.
Tagi: george michael, więzienie, skazany, kara, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz