Notowania

David Beckham
04.10.2006 13:40

Ile jest wart David Beckham?

Dla kobiet - wart jest grzechu. Dla właścicieli nowojorskiego klubu Red Bulls - 100 mln dolarów!

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Dla kobiet jeden z najprzystojniejszych mężczyzn świata wart jest grzechu. Dla właścicieli nowojorskiego klubu Red Bulls - 100 mln dolarów!

Piłkarz może się już pakować. W Stanach Zjednoczonych czeka na niego propozycja intratnego kontraktu o niewyobrażalnej wartości. Jak podają kolorowe magazyny, w tym The People, żona piłkarza już zgodziła się na przeprowadzkę. Nic dziwnego, liczby są wymowne, a dodatkowym argumentem może być propozycja, jaką otrzymała od Fashion TV. Miałaby poprowadzić dla tej stacji własne show. Rodzina zmieszka prawdopodobnie w ekskluzywnej willi w Hamptons.

Na razie piłkarz związany jest kontraktem o wartości 6 mln euro z Realem Madryt. Umowa kończy się w 2007 roku."Amerykański sen" ma więc dużą szansę na spełnienie. Tamtejszej drużynie bardziej bowiem niż na piłkarzu, zależy na marketingowym magnesie, jakim są jego nazwisko i wizerunek. O sportowcu za oceanem zwykło się mówić David Beckham Inc. Największe pieniądze zarobił dotąd na kontraktach reklamowych z markami: Gillette, Motorola, Adidas oraz Pepsi.

Tagi: David Beckham, styl, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz