Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jackson powstrzymał wyprzedaż swoich rzeczy

0
Podziel się:

Michael Jackson, który zarobi niedługo 50 milionów dolarów, nie musi sprzedawać swoich gadżetów.

Jackson powstrzymał wyprzedaż swoich rzeczy
(PAP/EPA)
bETttvKd

*1400 gadżetów Michaela Jacksona, które miały zostać sprzedane na aukcji w Los Angeles, zostanie w rękach gwiazdora. Zarobi on niedługo 50 mln dolarów i nie potrzebuje dodatkowych pieniędzy z wyprzedaży - pisze BBC. *

Aukcja była zaplanowana na przyszły tydzień, ale piosenkarz już od miesiąca walczył o jej przerwanie. Wcześniej zgodził się na sprzedaż swoich rzeczy, ale nie wiedział jeszcze, że czeka go seria 10 koncertów w Londynie, za które zainkasuje 50 mln dolarów.

Domu aukcyjny Julien's Auction Housenie nie chciał zgodzić się na odwołanie aukcji. Jego prawo do organizacji wyprzedaży poparł sąd. Jednak doszło do ugody między domem a Jacksonem - aukcja zostanie przerwana, a piosenkarz zrezygnuje z dalszej walki w sądzie.

bETttvKf

Wśród przedmiotów, które miały by,ć wystawione na sprzedaż są: np. brama wjazdowa do Neverlandu (wyceniona na 15-20 tys. funtów), naturalnych rozmiarów superman (700-1000 funtów), lodówka do drinków z myszką Miki (600-800 funtów) czy zmechanizowana głowa Jacksona z filmu _ Moonwalker _ (1,5 a 2,4 tys. funtów).

ZOBACZ TAKŻE:

bETttvKG
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)