Notowania

jackson
01.07.2009 07:40

Jest testament Jacksona - będzie walka o pieniądze

Michael Jackson zostawił testament, ale nie zapisał ani grosza ojcu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Testament Michaela Jacksona, którego miał on nie zostawić, jednak istnieje - twierdzi _ Wall Street Journal _. Dziennikarze podają, że ostatnia wola zmarłego króla popu zostanie ogłoszona w czwartek.

Według nowojorskiego dziennika, piosenkarz sporządził testament w 2002 roku, chociaż jego rodzice Joe i Katherine Jackson utrzymywali, że ich syn nie zostawił żadnej ostatniej woli.

_ WSJ _ pisze, że Jackson nie pozostawił w testamencie ani grosza swojemu ojcu, który - jak wielokrotnie mówił - znęcał się nad nim w dzieciństwie.

Joe Jackson udzielił w niedzielę wywiadu telewizji CNN, w którym - jak to powszechnie odebrano - nie zdradzał żadnych objawów żalu po śmierci syna.

Zdaniem psychologów, trudne dzieciństwo Jacksona prawdopodobnie tłumaczy wiele z jego późniejszych dziwactw i ekstrawagancji oraz otaczanie się dziećmi. Król popu był oskarżony o molestowanie nieletniego chłopca, ale został uniewinniony.

ZOBACZ, JAK JOE JACKSON WYPOWIADA SIĘ O ŚMIERCI SYNA (ANG.):

Raport Money.pl
*Jackson zostawił długi i miliard dolarów majątku * Analitycy z Wall Street oceniają, że król popu zostawił po sobie długi opiewające na pół miliarda dolarów. Dla spadkobierców nie powinien być to problem, bo gwiazda Jacksona znowu zabłyśnie. Czytaj w Money.pl
Tagi: jackson, testament, pieniądze, rodzina, joe, michael, wiadomości, styl, wiadmomości, gospodarka, highlife, lifestyle
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz