Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kapelusz księżniczki za cenę mieszkania

0
Podziel się:

Nakrycie głowy księżnej Beatrice robi furorę na internetowej aukcji.

Kapelusz księżniczki za cenę mieszkania
(skywaytoheaven/iStockphoto)

Jasnobeżowy kapelusik, w którym księżniczka Beatrice pojawiła się na ślubie księcia Williama i Kate Middleton, robi furorę na internetowej aukcji.

Jak podała BBC, cena kapelusza przekroczyła 75 110 funtów (86 tysięcy euro). Od środy wzrosła ponad czterokrotnie. Aukcja na portalu internetowym eBay kończy się 22 maja.

Kreację stworzoną przez irlandzkiego modystę Philipa Treacy'ego dla 22-letniej bratanicy księcia Karola, córki księcia Andrzeja i Sarah Ferguson, porównywano do deski klozetowej bądź precelka.

Zdjęcia kapelusza bez końca poddawano komputerowej obróbce graficznej, aby pokazać np., jak przez pionowo umocowany pierścień, wieńczący kapelusik, przechodzi kot. Kapelusz Beatrice doczekał się nawet swojego profilu na Facebooku.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tego nakrycia głowy księżniczka przeznaczyła na cele dobroczynne - mają one zasilić UNICEF i organizację Children in Crisis. Beatrice wyraziła nadzieję, że nabywca kapelusza będzie miał z niego, tak jak ona, _ wiele frajdy _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/26/139802_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/zupa-za-5-tysiecy-dolarow-dzis-na-aukcji-0-833211.html) Zupa za 5 tysięcy dolarów dziś na aukcji Porcja wietnamskiego rosołu AnQui Pho trafi na aukcję, aby wspomóc pacjentów dziecięcych szpitali w USA.
[ ( http://static1.platine.pl/i/art/54/138294_tiny.jpg ) ] (http://platine.pl/masz-40-milionow-dolarow-na-inwestycje-kup-warhola-0-819441.html) Masz 40 milionów dolarów na inwestycję? Kup Warhola Jeden z ostatnich autoportretów artysty zostanie wystawiony na licytację w domu aukcyjnym Christie's 11 maja.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)