Notowania

styl
09.02.2009 16:01

Karnet na latanie

Można mieć samolot na własność, a można z kimś się na niego składać - jest taniej, a też wygodnie

Podziel się
Dodaj komentarz

*Firma Sky Share sp. z.o.o. uruchomiła nową usługę. Nazywa się ona Sky Share Experience i polega na wykupowaniu przez menadżerów karnetów na latanie. *

Aby skorzystać z tego produktu, nie trzeba posiadać licencji pilota, ponieważ usługę tę zapewnia operator. Za cenę 24 900 złotych klient nabywa pakiet 25 godzin, umożliwiający użytkowanie samolotu Cirrus SR20 na zasadach zbliżonych do pierwszego w Polsce Programu Współwłasności Sky Share Club.

Dla łatwiejszego porównania warto dodać, że lot na trasie Warszawa-Poznań lub Warszawa-Katowice zajmuje około 1 godziny, a Warszawa-Praga lub Warszawa-Lwów ok. 1,5 godziny.

Pakiet wystarcza zatem na około 10-12 lotów tam i z powrotem na wyżej wymienionych przykładowych trasach. Samolot może operować na terenie całej Europy.

W programie mogą uczestniczyć klienci z mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego w oparciu o bazy Sky Share w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Do programu Sky Share Experience można przystąpić już od 1 lutego.

Tagi: styl, highlife, lifestyle
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz